2024
Premijere
18.1
ČET
20:00
P
Velika Scena
Vidi kako Lokrum pere zube
Ivana Lovrić Jović — R: Paolo Tišljarić
22.3
PET
20:00
P
Velika Scena
U potrazi za Cvijetom Zuzorić
Marijana Fumić — R: Aida Bukvić
26.3
UTO
18:00
P
Velika Scena
Plesna predstava “POZIV IZ BAJKE”
Plesni studio DuPoint — R: L. Prce, M. Storelli, L. Ferk, M. Katić
26.3
UTO
20:00
P
Velika Scena
Plesna predstava “POZIV IZ BAJKE”
Plesni studio DuPoint — R: L. Prce, M. Storelli, L. Ferk, M. Katić
Raspored
siječanj
13.1
SUB
17:00
G
Velika Scena
Mala Frida
A. Tomić i J. Kovačić — R: Anica Tomić
14.1
NED
10:00
G
Velika Scena
Mala Frida
A. Tomić i J. Kovačić — R: Anica Tomić
17.1
SRI
19:00
D
Scena Bursa
RAZGOVORI O KAZALIŠTU
Ivana Lovrić Jović — R: Staša Aras
17.1
SRI
20:00
PP
Velika Scena
Vidi kako Lokrum pere zube
Ivana Lovrić Jović — R: Paolo Tišljarić
18.1
ČET
20:00
P
Velika Scena
Vidi kako Lokrum pere zube
Ivana Lovrić Jović — R: Paolo Tišljarić
19.1
PET
19:00
D
Scena Bursa
21.1
NED
20:00
R
Velika Scena
Vidi kako Lokrum pere zube
Ivana Lovrić Jović — R: Paolo Tišljarić
23.1
UTO
17:00
G
Velika Scena
Ljepotica i zvijer
Plesni studio Stage Konavle — R: D. Radić i F. Klaić
24.1
SRI
20:00
K
Velika Scena
Embassy 516 & gosti
Koncert — R: Snimanje live DVD-a
25.1
ČET
20:00
K
Velika Scena
Festa od klapa 2024
Festa Dubrovnik — R: Festa Dubrovnik
26.1
PET
18:00
G
Scena Bursa
Vitača
Prema motivima M. Pavića — R: Sara Stanić
26.1
PET
20:00
G
Scena Bursa
Vitača
Prema motivima M. Pavića — R: Sara Stanić
27.1
SUB
20:00
K
Velika Scena
28.1
NED
11:00
G
Velika Scena
KD Kolarin / Carevo novo ruho
Prema H.C. Andersen - Ana Tonković — R: Paolo Tišljarić
30.1
UTO
20:00
G
Velika Scena
KD Kolarin / Do posljednje kapi krvi
Nina Horvat — R: Paolo Tišljarić
31.1
SRI
17:00
G
Velika Scena
WE Kids Production – Plesna predstava “Elsa slavi rođendan”
WE Kids Production — R: B. Marić, B. Miličić, P. Bačić
31.1
SRI
19:00
G
Velika Scena
WE Kids Production – Plesna predstava “Elsa slavi rođendan”
WE Kids Production — R: B. Marić, B. Miličić, P. Bačić
G — gostovanje
D — događaj
PP — pretpremijera
P — premijera
R — repriza
K — koncert
veljača
11.2
NED
19:00
K
Velika Scena
Maškarani koncert
Dubrovački simfonijski orkestar — R: DSO
14.2
SRI
20:00
K
Velika Scena
Koncert za Valentinovo
Zorica Kondža — R: *
16.2
PET
20:00
G
Velika Scena
Zakon Zagore
Gradsko kazalište mladih Split — R: Ivan Leo Lemo
17.2
SUB
20:00
G
Velika Scena
Zakon Zagore
Gradsko kazalište mladih Split — R: Ivan Leo Lemo
23.2
PET
20:00
R
Velika Scena
Vidi kako Lokrum pere zube
Ivana Lovrić Jović — R: Paolo Tišljarić
24.2
SUB
20:00
R
Velika Scena
Vidi kako Lokrum pere zube
Ivana Lovrić Jović — R: Paolo Tišljarić
27.2
UTO
20:00
R
Velika Scena
Mare Fjočica / KD Kolarin
Josip Lovrić — R: Paolo Tišljarić
28.2
SRI
10:00
G
Velika Scena
Ježeva kućica
Branko Ćopić — R: Darija Mikulandra Žanetić
28.2
SRI
11:15
G
Velika Scena
Ježeva kućica
Branko Ćopić — R: Darija Mikulandra Žanetić
K — koncert
G — gostovanje
R — repriza
ožujak
1.3
PET
18:30
D
Scena Bursa
RAZGOVORI O KAZALIŠTU
Vito Taufer — R: Staša Aras
1.3
PET
19:30
G
Velika Scena
CNP – Ja sam ona koja nisam
Mate Matišić — R: Vito Taufer
8.3
PET
20:00
K
Velika Scena
9.3
SUB
20:00
G
Velika Scena
KD Kolarin / Do posljednje kapi krvi
Nina Horvat — R: Paolo Tišljarić
10.3
NED
11:00
G
Velika Scena
KD Kolarin / Carevo novo ruho
Prema H.C. Andersen - Ana Tonković — R: Paolo Tišljarić
16.3
SUB
18:00
G
Scena Bursa
Vitača
Prema motivima M. Pavića — R: Sara Stanić
16.3
SUB
20:00
G
Scena Bursa
Vitača
Prema motivima M. Pavića — R: Sara Stanić
21.3
ČET
20:00
PP
Velika Scena
U potrazi za Cvijetom Zuzorić
Marijana Fumić — R: Aida Bukvić
22.3
PET
20:00
P
Velika Scena
U potrazi za Cvijetom Zuzorić
Marijana Fumić — R: Aida Bukvić
23.3
SUB
20:00
K
Velika Scena
26.3
UTO
18:00
P
Velika Scena
Plesna predstava “POZIV IZ BAJKE”
Plesni studio DuPoint — R: L. Prce, M. Storelli, L. Ferk, M. Katić
26.3
UTO
20:00
P
Velika Scena
Plesna predstava “POZIV IZ BAJKE”
Plesni studio DuPoint — R: L. Prce, M. Storelli, L. Ferk, M. Katić
27.3
SRI
17:00
G
Velika Scena
KD Kolarin / Carevo novo ruho
Prema H.C. Andersen - Ana Tonković — R: Paolo Tišljarić
27.3
SRI
20:00
R
Velika Scena
U potrazi za Cvijetom Zuzorić
Marijana Fumić — R: Aida Bukvić
D — događaj
G — gostovanje
K — koncert
PP — pretpremijera
P — premijera
R — repriza
travanj
5.4
PET
20:00
R
Velika Scena
U potrazi za Cvijetom Zuzorić
Marijana Fumić — R: Aida Bukvić
6.4
SUB
17:00
D
Scena Bursa
Filantrop – javna prezentacija
C. Hampton — R: Branko Ivanda
6.4
SUB
20:00
R
Velika Scena
U potrazi za Cvijetom Zuzorić
Marijana Fumić — R: Aida Bukvić
8.4
PON
09:00
G
Velika Scena
Plesna predstava “POZIV IZ BAJKE”
Plesni studio DuPoint — R: L. Prce, M. Storelli, L. Ferk, M. Katić
8.4
PON
11:00
G
Velika Scena
Plesna predstava “POZIV IZ BAJKE”
Plesni studio DuPoint — R: L. Prce, M. Storelli, L. Ferk, M. Katić
9.4
UTO
09:00
G
Velika Scena
Plesna predstava “POZIV IZ BAJKE”
Plesni studio DuPoint — R: L. Prce, M. Storelli, L. Ferk, M. Katić
9.4
UTO
11:00
G
Velika Scena
Plesna predstava “POZIV IZ BAJKE”
Plesni studio DuPoint — R: L. Prce, M. Storelli, L. Ferk, M. Katić
10.4
SRI
09:00
G
Velika Scena
Plesna predstava “POZIV IZ BAJKE”
Plesni studio DuPoint — R: L. Prce, M. Storelli, L. Ferk, M. Katić
10.4
SRI
11:00
G
Velika Scena
Plesna predstava “POZIV IZ BAJKE”
Plesni studio DuPoint — R: L. Prce, M. Storelli, L. Ferk, M. Katić
13.4
SUB
20:00
R
Velika Scena
Vidi kako Lokrum pere zube
Ivana Lovrić Jović — R: Paolo Tišljarić
R — repriza
D — događaj
G — gostovanje
svibanj
TRENUTNO NEPOSTOJI ARHIVA ZA OVAJ MJESEC
lipanj
TRENUTNO NEPOSTOJI ARHIVA ZA OVAJ MJESEC
srpanj
TRENUTNO NEPOSTOJI ARHIVA ZA OVAJ MJESEC
kolovoz
TRENUTNO NEPOSTOJI ARHIVA ZA OVAJ MJESEC
rujan
TRENUTNO NEPOSTOJI ARHIVA ZA OVAJ MJESEC
listopad
TRENUTNO NEPOSTOJI ARHIVA ZA OVAJ MJESEC
studeni
TRENUTNO NEPOSTOJI ARHIVA ZA OVAJ MJESEC
prosinac
TRENUTNO NEPOSTOJI ARHIVA ZA OVAJ MJESEC
2023
Premijere
24.2
PET
20:00
P
Velika Scena
Čarobni frulaš
M. Grazio i Ž. Turčinović — R: Paolo Tišljarić
10.3
PET
20:00
P
Velika Scena
Majka hrabrost i njezina djeca
B. Brecht — R: Krešimir Dolenčić
25.5
ČET
20:00
P
Velika Scena
Dječak
Davor Špišić — R: Tamara Damjanović
12.7
SRI
21:30
P
Otok Lokrum
Vidi kako Lokrum pere zube
Ivana Lovrić Jović — R: Paolo Tišljarić
20.10
PET
20:00
P
Velika Scena
Candide ili Optimizam
Voltaire — R: Hrvoje Korbar
3.11
PET
20:00
P
Velika Scena
KD Kolarin / Carevo novo ruho
Prema H.C. Andersen - Ana Tonković — R: Paolo Tišljarić
1.12
PET
20:00
P
Velika Scena
Kraljice
T. Hrs Pandur i L. Pandur prema W. Shakespeareu — R: Livija Pandur
Raspored
siječanj
14.1
SUB
11:00
G
Velika Scena
Mačak u čizmama
C. Perrault — R: Stjepan Pepeljnjak
15.1
NED
11:00
G
Velika Scena
Mačak u čizmama
C. Perrault — R: Stjepan Pepeljnjak
21.1
SUB
11:00
G
Velika Scena
Umišljena mišica
Ž. Turčinović — R: Ivica Barišić
21.1
SUB
20:00
G
Velika Scena
Caroling
Petra Hrašćanec — R: Petra Hrašćanec
22.1
NED
11:00
G
Velika Scena
Umišljena mišica
Ž. Turčinović — R: Ivica Barišić
22.1
NED
20:00
G
Scena Bursa
Tesla – Prilagođavanje anđelima
S. Pešić — R: Vladimir Posavec-Tušek
24.1
UTO
19:30
D
Atrij
Sveti Vlaho i more
Otvorenje izložbe — R: Festa Dubrovnik
26.1
ČET
20:00
K
Velika Scena
Festa od klapa 2023
Festa Dubrovnik — R: Festa Dubrovnik
27.1
PET
20:00
G
Scena Bursa
10 pjesama…
Ivan Ožegović — R: Ivan Ožegović
28.1
SUB
20:00
K
Velika Scena
Gala koncert: Goran Karan & prijatelji
Festa Dubrovnik — R: Festa Dubrovnik
31.1
UTO
19:00
K
Velika Scena
Koncert: Radio Kaj
Radio kaj — R: Koncert
G — gostovanje
D — događaj
K — koncert
veljača
4.2
SUB
11:00
G
Velika Scena
Ježeva kućica
Branko Ćopić — R: Darija Mikulandra Žanetić
4.2
SUB
20:00
G
Velika Scena
Ana Karenjina
Lav Nikolajevič Tolstoj — R: Dora Ruždjak Podolski
7.2
UTO
17:00
G
Velika Scena
Plesna produkcija DuPoint
Plesna produkcija DuPoint — R: Plesna produkcija DuPoint
7.2
UTO
19:00
G
Velika Scena
Plesna produkcija DuPoint
Plesna produkcija DuPoint — R: Plesna produkcija DuPoint
9.2
ČET
20:00
G
Velika Scena
A odakle ste vi, gospođo?
K. Prohaska & A. Tonković Dolenčić — R: Krešimir Dolenčić
11.2
SUB
20:00
G
Velika Scena
Prijevara / HNK Šibenik
Harold Pinter — R: Branko Ivanda
14.2
UTO
20:00
K
Velika Scena
Natali Dizdar
Koncert — R: Natali Dizdar
17.2
PET
20:00
R
Velika Scena
Nora – Kuća lutaka
Henrik Ibsen — R: Paolo Tišljarić
24.2
PET
20:00
P
Velika Scena
Čarobni frulaš
M. Grazio i Ž. Turčinović — R: Paolo Tišljarić
25.2
SUB
18:00
R
Velika Scena
Čarobni frulaš
M. Grazio i Ž. Turčinović — R: Paolo Tišljarić
26.2
NED
18:00
R
Velika Scena
Čarobni frulaš
M. Grazio i Ž. Turčinović — R: Paolo Tišljarić
28.2
UTO
11:00
R
Velika Scena
Čarobni frulaš
M. Grazio i Ž. Turčinović — R: Paolo Tišljarić
28.2
UTO
19:00
D
Velika Scena
Razgovori o kazalištu
Željka Turčinović — R: Staša Aras
G — gostovanje
K — koncert
R — repriza
P — premijera
D — događaj
ožujak
1.3
SRI
10:00
R
Velika Scena
Čarobni frulaš
M. Grazio i Ž. Turčinović — R: Paolo Tišljarić
3.3
PET
20:00
G
Scena Bursa
Sve što sam prešutjela
Mia Begović — R: Ivan Leo Lemo
4.3
SUB
19:00
G
Scena Bursa
Sve što sam prešutjela
Mia Begović — R: Ivan Leo Lemo
8.3
SRI
20:00
PP
Velika Scena
Majka hrabrost i njezina djeca
B. Brecht — R: Krešimir Dolenčić
9.3
ČET
20:00
PP
Velika Scena
Majka hrabrost i njezina djeca
B. Brecht — R: Krešimir Dolenčić
10.3
PET
20:00
P
Velika Scena
Majka hrabrost i njezina djeca
B. Brecht — R: Krešimir Dolenčić
11.3
SUB
20:00
R
Velika Scena
Majka hrabrost i njezina djeca
B. Brecht — R: Krešimir Dolenčić
13.3
PON
10:00
R
Velika Scena
Čarobni frulaš
M. Grazio i Ž. Turčinović — R: Paolo Tišljarić
13.3
PON
11:00
R
Velika Scena
Čarobni frulaš
M. Grazio i Ž. Turčinović — R: Paolo Tišljarić
14.3
UTO
10:00
R
Velika Scena
Čarobni frulaš
M. Grazio i Ž. Turčinović — R: Paolo Tišljarić
14.3
UTO
11:00
R
Velika Scena
Čarobni frulaš
M. Grazio i Ž. Turčinović — R: Paolo Tišljarić
15.3
SRI
10:00
R
Velika Scena
Čarobni frulaš
M. Grazio i Ž. Turčinović — R: Paolo Tišljarić
15.3
SRI
11:00
R
Velika Scena
Čarobni frulaš
M. Grazio i Ž. Turčinović — R: Paolo Tišljarić
18.3
SUB
11:00
G
Scena Bursa
Vrag zlatne kose
Braća Grimm — R: Aster Dubrovnik
18.3
SUB
20:00
G
Velika Scena
Tvorničke postavke
I. Ivanišević i M. Vujčić — R: Ksenija Marinković
19.3
NED
11:00
G
Scena Bursa
Vrag zlatne kose
Braća Grimm — R: Aster Dubrovnik
19.3
NED
20:00
G
Velika Scena
Tvorničke postavke
I. Ivanišević i M. Vujčić — R: Ksenija Marinković
21.3
UTO
11:00
G
Velika Scena
Umišljena mišica
Ž. Turčinović — R: Ivica Barišić
24.3
PET
20:00
R
Velika Scena
Stolice
Eugène Ionesco — R: Dario Harjaček
25.3
SUB
18:00
R
Velika Scena
Čarobni frulaš
M. Grazio i Ž. Turčinović — R: Paolo Tišljarić
26.3
NED
11:00
R
Velika Scena
Čarobni frulaš
M. Grazio i Ž. Turčinović — R: Paolo Tišljarić
28.3
UTO
09:00
R
Velika Scena
Čarobni frulaš
M. Grazio i Ž. Turčinović — R: Paolo Tišljarić
R — repriza
G — gostovanje
PP — pretpremijera
P — premijera
travanj
1.4
SUB
20:00
R
Velika Scena
Krijesnice
Tena Štivičić — R: Paolo Tišljarić
4.4
UTO
18:00
G
Velika Scena
Plesna produkcija
Studio Stage — R: Konavle
13.4
ČET
20:00
G
Velika Scena
Sve o muškarcima
M. Gavran — R: Mladena Gavran
15.4
SUB
10:30
G
Scena Bursa
Vrag zlatne kose
Braća Grimm — R: Aster Dubrovnik
15.4
SUB
12:00
G
Scena Bursa
Vrag zlatne kose
Braća Grimm — R: Aster Dubrovnik
28.4
PET
20:00
G
Scena Bursa
Mistero buffo
Dario Fo — R: Lee Delong
R — repriza
G — gostovanje
svibanj
4.5
ČET
20:00
G
Velika Scena
Šenoa i Slava
Lada Kaštelan — R: Paolo Tišljarić
5.5
PET
20:00
D
Velika Scena
Kimono u Dubrovniku
Hrvatsko japansko kulturno društvo — R: Hrvatsko japansko kulturno društvo
6.5
SUB
20:00
G
Velika Scena
Stambeno pitanje
Snježana Babić Višnjić — R: Ivan leo Lemo
13.5
SUB
20:00
R
Velika Scena
HAMLET
- Evidencija zločina jedne monarhije / T.H. Pandur i L. Pandur prema B.M. Koltèsu i W. Shakespeareu — R: LIVIJA PANDUR
18.5
ČET
20:00
G
Scena Bursa
I je i nije
Ksenija Zec — R: Ksenija Zec
19.5
PET
20:00
G
Scena Bursa
Walk on the wild side
Saša Božić — R: Saša Božić
20.5
SUB
18:00
G
Velika Scena
Glasnogovornik
Miro Gavran — R: Mladena Gavran
20.5
SUB
19:30
D
Scena Bursa
Književni razgovor
Miro Gavran — R: izv. prof. dr. sc. Katja Bakija
20.5
SUB
20:00
G
Velika Scena
Glasnogovornik
Miro Gavran — R: Mladena Gavran
24.5
SRI
19:00
D
Velika Scena
Razgovori o kazalištu
Davor Špišić — R: Staša Aras
25.5
ČET
20:00
P
Velika Scena
Dječak
Davor Špišić — R: Tamara Damjanović
26.5
PET
20:00
G
Velika Scena
Propovijed
Bill C. Davis — R: Branko Ivanda
27.5
SUB
20:00
G
Velika Scena
Da sam ptica
Nikolina Bogdanović — R: Arija Rizvić
G — gostovanje
D — događaj
R — repriza
P — premijera
lipanj
2.6
PET
20:00
R
Velika Scena
Dječak
Davor Špišić — R: Tamara Damjanović
3.6
SUB
20:00
R
Velika Scena
Jel’ tako Zorane?
Tanja Mravak — R: Tamara Damjanović
5.6
PON
18:00
G
Velika Scena
Plesna produkcija DuPoint
Plesna produkcija DuPoint — R: Plesna produkcija DuPoint
5.6
PON
20:00
G
Velika Scena
Plesna produkcija DuPoint
Plesna produkcija DuPoint — R: Plesna produkcija DuPoint
10.6
SUB
20:00
K
Velika Scena
Dnevnik jedne ljubavi
U čast albuma Josipe Lisac — R: /
16.6
PET
18:00
B
Velika Scena
BALETNA GALA VEČER
Baletni odjel — R: UŠ Luke Sorkočevića
16.6
PET
20:00
B
Velika Scena
BALETNA GALA VEČER
Baletni odjel — R: UŠ Luke Sorkočevića
23.6
PET
20:00
G
Velika Scena
Služavka gospodarica / Telefon
Pergolesi / Menotti — R: Opera Pannonica
24.6
SUB
18:00
G
Velika Scena
Step ‘n Jazz / Završna produkcija
Step 'n Jazz — R: Step 'n Jazz
29.6
ČET
20:00
G
Velika Scena
Heroes / Perforacije 2023.
Bruno Isaković i Mia Zalukar — R: Bruno Isaković i Mia Zalukar
R — repriza
G — gostovanje
K — koncert
B — balet
srpanj
12.7
SRI
21:30
P
Otok Lokrum
Vidi kako Lokrum pere zube
Ivana Lovrić Jović — R: Paolo Tišljarić
13.7
ČET
21:30
R
Otok Lokrum
Vidi kako Lokrum pere zube
Ivana Lovrić Jović — R: Paolo Tišljarić
14.7
PET
21:30
R
Otok Lokrum
Vidi kako Lokrum pere zube
Ivana Lovrić Jović — R: Paolo Tišljarić
P — premijera
R — repriza
kolovoz
TRENUTNO NEPOSTOJI ARHIVA ZA OVAJ MJESEC
rujan
29.9
PET
20:00
G
Velika Scena
Kerempuh / Škrtac
J.B.P. Molière — R: Dora Ruždjak Podolski
30.9
SUB
18:30
D
Atrij
Zvučne didaskalije
Mira i Vesna Muhoberac — R: Mira i Vesna Muhoberac
30.9
SUB
20:00
G
Velika Scena
Kerempuh / Škrtac
J.B.P. Molière — R: Dora Ruždjak Podolski
G — gostovanje
D — događaj
listopad
7.10
SUB
20:00
G
Velika Scena
Dva u jedan / HNK Osijek
Ray Cooney — R: Olja Đorđević
13.10
PET
20:00
K
Velika Scena
Black Coffee
Jazz koncert — R: Black Coffee
19.10
ČET
20:00
PP
Velika Scena
Candide ili Optimizam
Voltaire — R: Hrvoje Korbar
20.10
PET
20:00
P
Velika Scena
Candide ili Optimizam
Voltaire — R: Hrvoje Korbar
21.10
SUB
20:00
R
Velika Scena
Candide ili Optimizam
Voltaire — R: Hrvoje Korbar
27.10
PET
20:00
R
Velika Scena
Candide ili Optimizam
Voltaire — R: Hrvoje Korbar
28.10
SUB
20:00
R
Velika Scena
Candide ili Optimizam
Voltaire — R: Hrvoje Korbar
G — gostovanje
K — koncert
PP — pretpremijera
P — premijera
R — repriza
studeni
3.11
PET
20:00
P
Velika Scena
KD Kolarin / Carevo novo ruho
Prema H.C. Andersen - Ana Tonković — R: Paolo Tišljarić
4.11
SUB
17:00
G
Velika Scena
KD Kolarin / Carevo novo ruho
Prema H.C. Andersen - Ana Tonković — R: Paolo Tišljarić
4.11
SUB
19:00
G
Velika Scena
KD Kolarin / Carevo novo ruho
Prema H.C. Andersen - Ana Tonković — R: Paolo Tišljarić
6.11
PON
20:00
R
Velika Scena
Stolice
Eugène Ionesco — R: Dario Harjaček
7.11
UTO
11:00
R
Velika Scena
Čarobni frulaš
M. Grazio i Ž. Turčinović — R: Paolo Tišljarić
8.11
SRI
11:00
R
Velika Scena
Čarobni frulaš
M. Grazio i Ž. Turčinović — R: Paolo Tišljarić
9.11
ČET
10:00
R
Velika Scena
Čarobni frulaš
M. Grazio i Ž. Turčinović — R: Paolo Tišljarić
9.11
ČET
11:00
R
Velika Scena
Čarobni frulaš
M. Grazio i Ž. Turčinović — R: Paolo Tišljarić
10.11
PET
11:00
R
Velika Scena
Čarobni frulaš
M. Grazio i Ž. Turčinović — R: Paolo Tišljarić
12.11
NED
18:00
G
Velika Scena
Kronika seoske ljubavi
Ivan Vidić — R: Dario Harjaček
12.11
NED
20:00
G
Velika Scena
Kronika seoske ljubavi
Ivan Vidić — R: Dario Harjaček
17.11
PET
20:00
R
Velika Scena
Candide ili Optimizam
Voltaire — R: Hrvoje Korbar
23.11
ČET
19:00
G
Scena Bursa
DKKI: Maske
D. Šivak — R: D. Šivak
25.11
SUB
18:00
G
Scena Bursa
Vrag zlatne kose
Braća Grimm — R: Aster Dubrovnik
26.11
NED
11:00
G
Scena Bursa
Vrag zlatne kose
Braća Grimm — R: Aster Dubrovnik
P — premijera
G — gostovanje
R — repriza
prosinac
1.12
PET
20:00
P
Velika Scena
Kraljice
T. Hrs Pandur i L. Pandur prema W. Shakespeareu — R: Livija Pandur
2.12
SUB
18:00
R
Velika Scena
Kraljice
T. Hrs Pandur i L. Pandur prema W. Shakespeareu — R: Livija Pandur
3.12
NED
11:00
G
Scena Bursa
Vrag zlatne kose
Braća Grimm — R: Aster Dubrovnik
5.12
UTO
10:00
G
Velika Scena
KD Kolarin / Carevo novo ruho
Prema H.C. Andersen - Ana Tonković — R: Paolo Tišljarić
5.12
UTO
11:00
G
Velika Scena
KD Kolarin / Carevo novo ruho
Prema H.C. Andersen - Ana Tonković — R: Paolo Tišljarić
7.12
ČET
10:00
G
Velika Scena
KD Kolarin / Carevo novo ruho
Prema H.C. Andersen - Ana Tonković — R: Paolo Tišljarić
7.12
ČET
11:00
G
Velika Scena
KD Kolarin / Carevo novo ruho
Prema H.C. Andersen - Ana Tonković — R: Paolo Tišljarić
8.12
PET
20:00
G
Velika Scena
Sad sam lucky
Matija Ferlin — R: Matija Ferlin
9.12
SUB
10:00
G
Velika Scena
KD Kolarin / Carevo novo ruho
Prema H.C. Andersen - Ana Tonković — R: Paolo Tišljarić
9.12
SUB
18:00
R
Velika Scena
Mare Fjočica / KD Kolarin
Josip Lovrić — R: Paolo Tišljarić
13.12
SRI
20:00
K
Velika Scena
Tradicionalni koncert za Sv. Luciju – FA Linđo
Folklorni ansambl Linđo — R: *
14.12
ČET
19:00
G
Velika Scena
Ništa im neće bit’
Tanja Mravak — R: Tamara Damjanović
14.12
ČET
20:30
G
Velika Scena
Ništa im neće bit’
Tanja Mravak — R: Tamara Damjanović
15.12
PET
19:00
G
Velika Scena
Step n’ Jazz: Zimska produkcija
Step n' Jazz — R: Step n' Jazz
16.12
SUB
11:00
G
Velika Scena
Umišljena mišica
Ž. Turčinović — R: Ivica Barišić
16.12
SUB
17:00
G
Velika Scena
Umišljena mišica
Ž. Turčinović — R: Ivica Barišić
17.12
NED
20:00
G
Velika Scena
Tiha noć
M. Smoje & I. Ivanišević — R: Goran Golovko
18.12
PON
20:00
G
Velika Scena
Tiha noć
M. Smoje & I. Ivanišević — R: Goran Golovko
21.12
ČET
17:00
R
Velika Scena
Orašar
Lada Kaštelan prema E. T. A. Hoffmannu — R: Paolo Tišljarić
21.12
ČET
19:00
R
Velika Scena
Orašar
Lada Kaštelan prema E. T. A. Hoffmannu — R: Paolo Tišljarić
22.12
PET
17:00
R
Velika Scena
Orašar
Lada Kaštelan prema E. T. A. Hoffmannu — R: Paolo Tišljarić
22.12
PET
19:00
R
Velika Scena
Orašar
Lada Kaštelan prema E. T. A. Hoffmannu — R: Paolo Tišljarić
23.12
SUB
11:00
R
Velika Scena
Orašar
Lada Kaštelan prema E. T. A. Hoffmannu — R: Paolo Tišljarić
23.12
SUB
18:00
R
Velika Scena
Orašar
Lada Kaštelan prema E. T. A. Hoffmannu — R: Paolo Tišljarić
P — premijera
R — repriza
G — gostovanje
K — koncert
2022
Premijere
21.1
PET
20:00
P
Velika Scena
Jel’ tako Zorane?
Tanja Mravak — R: Tamara Damjanović
25.2
PET
20:00
P
Velika Scena
HAMLET
- Evidencija zločina jedne monarhije / T.H. Pandur i L. Pandur prema B.M. Koltèsu i W. Shakespeareu — R: LIVIJA PANDUR
22.4
PET
20:00
P
Velika Scena
Krijesnice
Tena Štivičić — R: Paolo Tišljarić
3.5
UTO
17:00
P
Velika Scena
Zvjerotica i lijep
Plesni studio DuPoint — R: Plesni studio DuPoint
19.5
ČET
20:00
P
Velika Scena
Sinjorina Estera
Matko Sršen — R: Lea Anastazija Fleger
7.6
UTO
17:00
P
Velika Scena
Sve što sanjam su svjetla pozornice
Studio Stage — R: Betty Milić & Belinda Marić
8.6
SRI
19:00
P
Velika Scena
Petar Pan
Studio Stage — R: Dea Radić
7.10
PET
20:00
P
Velika Scena
Nora – Kuća lutaka
Henrik Ibsen — R: Paolo Tišljarić
27.10
ČET
20:00
P
Velika Scena
Stolice
Eugène Ionesco — R: Dario Harjaček
Raspored
siječanj
21.1
PET
20:00
P
Velika Scena
Jel’ tako Zorane?
Tanja Mravak — R: Tamara Damjanović
22.1
SUB
18:00
R
Velika Scena
Jel’ tako Zorane?
Tanja Mravak — R: Tamara Damjanović
22.1
SUB
20:00
R
Velika Scena
Jel’ tako Zorane?
Tanja Mravak — R: Tamara Damjanović
23.1
NED
20:00
R
Velika Scena
Jel’ tako Zorane?
Tanja Mravak — R: Tamara Damjanović
24.1
PON
19:00
D
Velika Scena
Izložba / Grad je sveti Vlaho
Festa Dubrovnik — R: Festa Dubrovnik
26.1
SRI
20:00
R
Velika Scena
Karaoke show — KD Kolarin
D. Špišić — R: Paolo Tišljarić
27.1
ČET
20:00
K
Velika Scena
Festa od klapa
Festa od klapa — R: Festa Dubrovnik
28.1
PET
20:00
K
Velika Scena
“Sve najbolje iz Grada”
Festa Dubrovnik — R: Festa Dubrovnik
P — premijera
R — repriza
D — događaj
K — koncert
veljača
4.2
PET
20:00
K
Velika Scena
Arsenov feral
HNK Šibenik — R: HNK Šibenik
5.2
SUB
20:00
G
Velika Scena
Murlin Murlo / HNK Šibenik
N. Vladimirovič Koljada — R: Oriana Kunčić
12.2
SUB
17:00
R
Velika Scena
Orašar
Lada Kaštelan prema E. T. A. Hoffmannu — R: Paolo Tišljarić
12.2
SUB
19:00
R
Velika Scena
Orašar
Lada Kaštelan prema E. T. A. Hoffmannu — R: Paolo Tišljarić
13.2
NED
19:00
R
Velika Scena
Orašar
Lada Kaštelan prema E. T. A. Hoffmannu — R: Paolo Tišljarić
25.2
PET
20:00
P
Velika Scena
HAMLET
- Evidencija zločina jedne monarhije / T.H. Pandur i L. Pandur prema B.M. Koltèsu i W. Shakespeareu — R: LIVIJA PANDUR
26.2
SUB
20:00
R
Velika Scena
HAMLET
- Evidencija zločina jedne monarhije / T.H. Pandur i L. Pandur prema B.M. Koltèsu i W. Shakespeareu — R: LIVIJA PANDUR
K — koncert
G — gostovanje
R — repriza
P — premijera
ožujak
3.3
ČET
20:00
R
Velika Scena
HAMLET
- Evidencija zločina jedne monarhije / T.H. Pandur i L. Pandur prema B.M. Koltèsu i W. Shakespeareu — R: LIVIJA PANDUR
4.3
PET
20:00
R
Velika Scena
HAMLET
- Evidencija zločina jedne monarhije / T.H. Pandur i L. Pandur prema B.M. Koltèsu i W. Shakespeareu — R: LIVIJA PANDUR
5.3
SUB
20:00
G
Velika Scena
HNK Zadar: Balon
Mate Matišić — R: Zoran Mužić
8.3
UTO
20:00
K
Velika Scena
Koncert
Sara Renar — R: Sara Renar
10.3
ČET
10:00
K
Velika Scena
Petar i vuk — SIMFONIJSKA BAJKA — DSO
S. Prokofiev — R: S. Prokofiev
10.3
ČET
11:30
PP
Velika Scena
Petar i vuk — SIMFONIJSKA BAJKA — DSO
S. Prokofiev — R: S. Prokofiev
11.3
PET
10:00
K
Velika Scena
Petar i vuk — SIMFONIJSKA BAJKA — DSO
S. Prokofiev — R: S. Prokofiev
11.3
PET
20:00
R
Velika Scena
Tramvaj zvan žudnja
Tennessee Williams — R: Paolo Tišljarić
12.3
SUB
18:00
K
Velika Scena
Petar i vuk — SIMFONIJSKA BAJKA — DSO
S. Prokofiev — R: S. Prokofiev
18.3
PET
20:00
G
Velika Scena
Cabaret: Splićanke
Ivan Leo Lemo — R: Ivan Leo Lemo
19.3
SUB
20:00
G
Velika Scena
Cabaret: Splićanke
Ivan Leo Lemo — R: Ivan Leo Lemo
22.3
UTO
20:00
G
Velika Scena
KD Kolarin / Do posljednje kapi krvi
Nina Horvat — R: Paolo Tišljarić
23.3
SRI
20:00
G
Velika Scena
KD Kolarin / Do posljednje kapi krvi
Nina Horvat — R: Paolo Tišljarić
25.3
PET
18:00
D
Velika Scena
Razgovori o kazalištu
Miro Gavran — R: Staša Aras
25.3
PET
20:00
G
Velika Scena
Na kavici u podne
Miro Gavran — R: Miro Gavran
26.3
SUB
20:00
G
Velika Scena
Na kavici u podne
Miro Gavran — R: Miro Gavran
R — repriza
G — gostovanje
K — koncert
PP — pretpremijera
D — događaj
travanj
1.4
PET
20:00
G
Velika Scena
Tri žene / Tigar teatar
Vedrana Klepica — R: Robert Raponja
2.4
SUB
20:00
R
Velika Scena
HAMLET
- Evidencija zločina jedne monarhije / T.H. Pandur i L. Pandur prema B.M. Koltèsu i W. Shakespeareu — R: LIVIJA PANDUR
4.4
PON
11:00
R
Velika Scena
Orašar
Lada Kaštelan prema E. T. A. Hoffmannu — R: Paolo Tišljarić
5.4
UTO
11:00
R
Velika Scena
Orašar
Lada Kaštelan prema E. T. A. Hoffmannu — R: Paolo Tišljarić
5.4
UTO
19:00
D
Velika Scena
Razgovori o kazalištu
Tena Štivičić — R: Staša Aras
6.4
SRI
11:00
R
Velika Scena
Orašar
Lada Kaštelan prema E. T. A. Hoffmannu — R: Paolo Tišljarić
7.4
ČET
11:00
R
Velika Scena
Orašar
Lada Kaštelan prema E. T. A. Hoffmannu — R: Paolo Tišljarić
8.4
PET
11:00
R
Velika Scena
Orašar
Lada Kaštelan prema E. T. A. Hoffmannu — R: Paolo Tišljarić
9.4
SUB
19:00
R
Velika Scena
Orašar
Lada Kaštelan prema E. T. A. Hoffmannu — R: Paolo Tišljarić
13.4
SRI
17:30
D
Velika Scena
Smotra kazališnih amatera
Izvedbe u 17:30h & 19:30h — R: Kazališna družina Kolarin & Metkovsko amatersko kazalište
22.4
PET
20:00
P
Velika Scena
Krijesnice
Tena Štivičić — R: Paolo Tišljarić
23.4
SUB
20:00
R
Velika Scena
Krijesnice
Tena Štivičić — R: Paolo Tišljarić
24.4
NED
20:00
R
Velika Scena
Krijesnice
Tena Štivičić — R: Paolo Tišljarić
29.4
PET
20:00
R
Velika Scena
Krijesnice
Tena Štivičić — R: Paolo Tišljarić
30.4
SUB
20:00
R
Velika Scena
Krijesnice
Tena Štivičić — R: Paolo Tišljarić
G — gostovanje
R — repriza
D — događaj
P — premijera
svibanj
3.5
UTO
17:00
P
Velika Scena
Zvjerotica i lijep
Plesni studio DuPoint — R: Plesni studio DuPoint
3.5
UTO
19:00
R
Velika Scena
Zvjerotica i lijep
Plesni studio DuPoint — R: Plesni studio DuPoint
4.5
SRI
17:00
R
Velika Scena
Zvjerotica i lijep
Plesni studio DuPoint — R: Plesni studio DuPoint
4.5
SRI
19:00
R
Velika Scena
Zvjerotica i lijep
Plesni studio DuPoint — R: Plesni studio DuPoint
6.5
PET
20:00
R
Velika Scena
HAMLET
- Evidencija zločina jedne monarhije / T.H. Pandur i L. Pandur prema B.M. Koltèsu i W. Shakespeareu — R: LIVIJA PANDUR
7.5
SUB
20:00
R
Velika Scena
HAMLET
- Evidencija zločina jedne monarhije / T.H. Pandur i L. Pandur prema B.M. Koltèsu i W. Shakespeareu — R: LIVIJA PANDUR
8.5
NED
20:00
G
Velika Scena
Gnijezdo / HNK Mostar
Marina Petković Liker — R: Marina Petković Liker
10.5
UTO
20:00
D
Velika Scena
sprŽene
Standupsi & Studio Smijeha — R: Marina Orsag & Martina Ipša
13.5
PET
20:00
G
Velika Scena
Varaš ga, ne ostavljaš ga
Dani frankofonije 2022. — R: Arijana Čulina
19.5
ČET
20:00
P
Velika Scena
Sinjorina Estera
Matko Sršen — R: Lea Anastazija Fleger
20.5
PET
20:00
G
Velika Scena
Kazalište Virovitica: Alabama
Davor Špišić — R: Dario Harjaček
22.5
NED
20:00
R
Velika Scena
Sinjorina Estera
Matko Sršen — R: Lea Anastazija Fleger
25.5
SRI
20:00
G
Velika Scena
HNK Osijek: San ljetne noći
William Shakespeare — R: Tamara Damjanović
27.5
PET
20:00
R
Velika Scena
Krijesnice
Tena Štivičić — R: Paolo Tišljarić
28.5
SUB
19:00
D
Velika Scena
Razgovori o kazalištu
Snježana Banović — R: Staša Aras
28.5
SUB
20:00
G
Velika Scena
Simone Fragmenti
Simone de Beauvoir — R: Snježana Banović
P — premijera
R — repriza
G — gostovanje
D — događaj
lipanj
4.6
SUB
20:00
R
Velika Scena
Krijesnice
Tena Štivičić — R: Paolo Tišljarić
7.6
UTO
17:00
P
Velika Scena
Sve što sanjam su svjetla pozornice
Studio Stage — R: Betty Milić & Belinda Marić
7.6
UTO
19:00
R
Velika Scena
Sve što sanjam su svjetla pozornice
Studio Stage — R: Betty Milić & Belinda Marić
8.6
SRI
10:00
R
Velika Scena
Sve što sanjam su svjetla pozornice
Studio Stage — R: Betty Milić & Belinda Marić
8.6
SRI
19:00
P
Velika Scena
Petar Pan
Studio Stage — R: Dea Radić
9.6
ČET
20:00
G
Velika Scena
Kolo
Petra Hrašćanec i Saša Božić — R: de facto & LADO
10.6
PET
20:00
R
Velika Scena
Sinjorina Estera
Matko Sršen — R: Lea Anastazija Fleger
11.6
SUB
20:00
R
Velika Scena
Sinjorina Estera
Matko Sršen — R: Lea Anastazija Fleger
14.6
UTO
18:00
D
Velika Scena
Svi marš na ples
Step n' Jazz — R: Linda Valjalo
14.6
UTO
20:00
D
Velika Scena
Svi marš na ples
Step n' Jazz — R: Linda Valjalo
15.6
SRI
18:00
B
Velika Scena
30 godina Baletne škole
Baletni odjel UŠLS — R: Baletni odjel UŠLS
15.6
SRI
20:00
B
Velika Scena
30 godina Baletne škole
Baletni odjel UŠLS — R: Baletni odjel UŠLS
17.6
PET
20:00
R
Velika Scena
Jel’ tako Zorane?
Tanja Mravak — R: Tamara Damjanović
18.6
SUB
20:00
R
Velika Scena
Jel’ tako Zorane?
Tanja Mravak — R: Tamara Damjanović
24.6
PET
20:00
G
Velika Scena
Opera Pannonica: Figarov pir
W.A. Mozart — R: Eva Varga
27.6
PON
21:00
R
Velika Scena
HAMLET
- Evidencija zločina jedne monarhije / T.H. Pandur i L. Pandur prema B.M. Koltèsu i W. Shakespeareu — R: LIVIJA PANDUR
R — repriza
P — premijera
G — gostovanje
D — događaj
B — balet
srpanj
TRENUTNO NEPOSTOJI ARHIVA ZA OVAJ MJESEC
kolovoz
19.8
PET
21:00
D
Velika Scena
Fusion Dance Show
Step 'n Jazz Dubrovnik — R: Step 'n Jazz Dubrovnik
D — događaj
rujan
1.9
ČET
19:30
D
Velika Scena
Izložba: Svjetlost
Skupina autora — R: Hrvatska matica iseljenika
9.9
PET
19:00
R
Velika Scena
Orašar
Lada Kaštelan prema E. T. A. Hoffmannu — R: Paolo Tišljarić
10.9
SUB
20:00
R
Velika Scena
Krijesnice
Tena Štivičić — R: Paolo Tišljarić
17.9
SUB
20:00
G
Velika Scena
Urban Creatures
Sebastian Matthias — R: Sebastian Matthias
30.9
PET
19:00
D
Velika Scena
Razgovori o kazalištu: Vesna Muhoberac
Staša Aras — R: Vesna Muhoberac
30.9
PET
19:30
D
Velika Scena
Izložba Homo theatralis
Mira Mićo Muhoberac — R: Vesna Muhoberac
30.9
PET
20:00
R
Velika Scena
Sinjorina Estera
Matko Sršen — R: Lea Anastazija Fleger
D — događaj
R — repriza
G — gostovanje
listopad
6.10
ČET
20:00
PP
Velika Scena
Nora – Kuća lutaka
Henrik Ibsen — R: Paolo Tišljarić
7.10
PET
20:00
P
Velika Scena
Nora – Kuća lutaka
Henrik Ibsen — R: Paolo Tišljarić
8.10
SUB
20:00
R
Velika Scena
Nora – Kuća lutaka
Henrik Ibsen — R: Paolo Tišljarić
9.10
NED
20:00
R
Velika Scena
Nora – Kuća lutaka
Henrik Ibsen — R: Paolo Tišljarić
12.10
SRI
19:00
D
Velika Scena
Razgovori o kazalištu
Petra Hrašćanec — R: Staša Aras
12.10
SRI
20:00
G
Velika Scena
Horizont / ZPC
P. Hrašćanec, S. Božić & L. Švajda — R: P. Hrašćanec & S. Božić
13.10
ČET
20:00
R
Velika Scena
Mare Fjočica / KD Kolarin
Josip Lovrić — R: Paolo Tišljarić
14.10
PET
20:00
R
Velika Scena
Mare Fjočica / KD Kolarin
Josip Lovrić — R: Paolo Tišljarić
27.10
ČET
20:00
P
Velika Scena
Stolice
Eugène Ionesco — R: Dario Harjaček
PP — pretpremijera
P — premijera
R — repriza
D — događaj
G — gostovanje
studeni
3.11
ČET
20:00
R
Velika Scena
Stolice
Eugène Ionesco — R: Dario Harjaček
4.11
PET
20:00
R
Velika Scena
Stolice
Eugène Ionesco — R: Dario Harjaček
5.11
SUB
20:00
K
Velika Scena
Ljepota dueta kroz stoljeća
J. Štefanić & S. Cingula — R: J. Štefanić & S. Cingula
6.11
NED
20:00
R
Velika Scena
Stolice
Eugène Ionesco — R: Dario Harjaček
7.11
PON
09:00
R
Velika Scena
Zvjerotica i lijep
Plesni studio DuPoint — R: Plesni studio DuPoint
7.11
PON
11:00
R
Velika Scena
Zvjerotica i lijep
Plesni studio DuPoint — R: Plesni studio DuPoint
9.11
SRI
09:00
R
Velika Scena
Zvjerotica i lijep
Plesni studio DuPoint — R: Plesni studio DuPoint
9.11
SRI
11:00
R
Velika Scena
Zvjerotica i lijep
Plesni studio DuPoint — R: Plesni studio DuPoint
9.11
SRI
20:00
G
Velika Scena
Teatar Exit: Realisti
Jure Karas — R: Matko Raguž
11.11
PET
09:00
R
Velika Scena
Zvjerotica i lijep
Plesni studio DuPoint — R: Plesni studio DuPoint
11.11
PET
11:00
R
Velika Scena
Zvjerotica i lijep
Plesni studio DuPoint — R: Plesni studio DuPoint
11.11
PET
20:00
G
Velika Scena
HNK Zadar: Kredit
Jordi Galceran — R: Nenni Delmestre
12.11
SUB
20:00
G
Velika Scena
KD Kolarin / Do posljednje kapi krvi
Nina Horvat — R: Paolo Tišljarić
19.11
SUB
20:00
R
Velika Scena
Sinjorina Estera
Matko Sršen — R: Lea Anastazija Fleger
21.11
PON
20:00
G
Velika Scena
KD Kolarin / Do posljednje kapi krvi
Nina Horvat — R: Paolo Tišljarić
25.11
PET
20:00
R
Velika Scena
Nora – Kuća lutaka
Henrik Ibsen — R: Paolo Tišljarić
29.11
UTO
10:00
G
Velika Scena
Lovci na snove
N. Matoša & B. Kontrec — R: Morana Dolenc
30.11
SRI
10:00
G
Velika Scena
Lovci na snove
N. Matoša & B. Kontrec — R: Morana Dolenc
R — repriza
K — koncert
G — gostovanje
prosinac
1.12
ČET
19:00
D
Velika Scena
Prvih 50 – Tonko Jović u Gradu i o Gradu
Tonko Jović — R: Tonko Jović
3.12
SUB
18:00
G
Velika Scena
Ježeva kućica
Branko Ćopić — R: Darija Mikulandra Žanetić
4.12
NED
18:00
G
Velika Scena
Ježeva kućica
Branko Ćopić — R: Darija Mikulandra Žanetić
5.12
PON
20:00
G
Scena Bursa
Tejp
Stephen Belber — R: Kristina Grubiša
8.12
ČET
10:00
R
Velika Scena
Zlatno libro / koprodukcija s DLJI
M. Lisjak & F. Jurjević — R: Helena Petković
9.12
PET
10:00
R
Velika Scena
Zlatno libro / koprodukcija s DLJI
M. Lisjak & F. Jurjević — R: Helena Petković
10.12
SUB
18:00
R
Velika Scena
Zlatno libro / koprodukcija s DLJI
M. Lisjak & F. Jurjević — R: Helena Petković
12.12
PON
10:00
R
Velika Scena
Zlatno libro / koprodukcija s DLJI
M. Lisjak & F. Jurjević — R: Helena Petković
13.12
UTO
10:00
R
Velika Scena
Zlatno libro / koprodukcija s DLJI
M. Lisjak & F. Jurjević — R: Helena Petković
16.12
PET
19:00
G
Velika Scena
Kazalište Moruzgva: Čudo
Ivan Leo Lemo — R: Ivan Leo Lemo
16.12
PET
21:00
G
Velika Scena
Kazalište Moruzgva: Čudo
Ivan Leo Lemo — R: Ivan Leo Lemo
17.12
SUB
19:00
R
Velika Scena
Orašar
Lada Kaštelan prema E. T. A. Hoffmannu — R: Paolo Tišljarić
18.12
NED
18:00
R
Velika Scena
Orašar
Lada Kaštelan prema E. T. A. Hoffmannu — R: Paolo Tišljarić
18.12
NED
20:00
R
Velika Scena
Orašar
Lada Kaštelan prema E. T. A. Hoffmannu — R: Paolo Tišljarić
21.12
SRI
19:00
D
Velika Scena
Step n’ Jazz: Zimska produkcija
Step n' Jazz — R: Step n' Jazz
23.12
PET
19:00
R
Velika Scena
Orašar
Lada Kaštelan prema E. T. A. Hoffmannu — R: Paolo Tišljarić
D — događaj
G — gostovanje
R — repriza
2021
Premijere
19.2
PET
20:00
P
Velika Scena
Art
Yasmina Reza — R: Jasna Jukić
26.3
PET
20:00
P
Velika Scena
Amfitrion / Koprodukcija s HNK Šibenik
Ivana Vuković prema J.B.P. Molièreu — R: Helena Petković
21.5
PET
20:00
P
Velika Scena
Maškarate ispod kuplja
Ivo Vojnović — R: Paolo Tišljarić
4.6
PET
20:00
P
Velika Scena
Noćni pisac
Jan Fabre — R: Jan Fabre
25.6
PET
20:00
P
Velika Scena
Južina
V. Klepica & A. Švabić — R: Aleksandar Švabić
2.7
PET
20:00
P
Velika Scena
Step N’ Jazz: Lov na snove
Linda Valjalo — R: Linda Valjalo
28.8
SUB
20:30
P
Velika Scena
A Poor Player / Midsummer Scene
F. Krenus & S. Aita — R: Sean Aita
29.10
PET
20:00
P
Velika Scena
KD Kolarin / Do posljednje kapi krvi
Nina Horvat — R: Paolo Tišljarić
19.11
PET
19:00
P
Velika Scena
Orašar
Lada Kaštelan prema E. T. A. Hoffmannu — R: Paolo Tišljarić
Raspored
siječanj
16.1
SUB
20:00
G
Velika Scena
Uvijek će nam ostati ljubav
Miloš Radović — R: Dario Harjaček
30.1
SUB
20:00
R
Velika Scena
Prosidba
A. P. Čehov — R: Helena Petković
G — gostovanje
R — repriza
veljača
4.2
ČET
20:00
R
Velika Scena
Karaoke show — KD Kolarin
D. Špišić — R: Paolo Tišljarić
5.2
PET
20:00
R
Velika Scena
Svinje
Tomislav Zajec — R: Hrvoje Korbar
6.2
SUB
20:00
K
Velika Scena
Ivan Bonačić & Matija Dedić
Jazz koncert — R: Jazz koncert
13.2
SUB
18:00
G
Velika Scena
Otpisane
Renato Baretić — R: Nikola Zavišić
13.2
SUB
20:00
G
Velika Scena
Otpisane
Renato Baretić — R: Nikola Zavišić
14.2
NED
20:00
G
Velika Scena
Otpisane
Renato Baretić — R: Nikola Zavišić
19.2
PET
20:00
P
Velika Scena
Art
Yasmina Reza — R: Jasna Jukić
20.2
SUB
20:00
R
Velika Scena
Art
Yasmina Reza — R: Jasna Jukić
25.2
ČET
20:00
R
Velika Scena
Art
Yasmina Reza — R: Jasna Jukić
26.2
PET
20:00
R
Velika Scena
Art
Yasmina Reza — R: Jasna Jukić
27.2
SUB
20:00
R
Velika Scena
Art
Yasmina Reza — R: Jasna Jukić
R — repriza
K — koncert
G — gostovanje
P — premijera
ožujak
6.3
SUB
20:00
G
Velika Scena
Kabinet Čudovišta
Saša Božić — R: Saša Božić
12.3
PET
20:00
R
Velika Scena
Art
Yasmina Reza — R: Jasna Jukić
13.3
SUB
20:00
R
Velika Scena
Svinje
Tomislav Zajec — R: Hrvoje Korbar
20.3
SUB
12:00
D
Palača Sponza
Otvorenje izložbe lutaka
/ — R: Ria Trdin
20.3
SUB
18:30
R
Velika Scena
Bajka o baki Mokoš
S. Šimunović — R: Srđana Šimunović
21.3
NED
18:30
R
Velika Scena
Bajka o baki Mokoš
S. Šimunović — R: Srđana Šimunović
26.3
PET
20:00
P
Velika Scena
Amfitrion / Koprodukcija s HNK Šibenik
Ivana Vuković prema J.B.P. Molièreu — R: Helena Petković
27.3
SUB
20:00
R
Velika Scena
Amfitrion / Koprodukcija s HNK Šibenik
Ivana Vuković prema J.B.P. Molièreu — R: Helena Petković
G — gostovanje
R — repriza
D — događaj
P — premijera
travanj
9.4
PET
20:00
G
Velika Scena
Kad svijeće dogore
Teatar Erato / HNK Zagreb — R: C. Hampton prema S. Maria / Redatelj: Branko Ivanda
10.4
SUB
20:00
G
Velika Scena
Kad svijeće dogore
Teatar Erato / HNK Zagreb — R: C. Hampton prema S. Maria / Redatelj: Branko Ivanda
16.4
PET
20:00
R
Velika Scena
Art
Yasmina Reza — R: Jasna Jukić
17.4
SUB
20:00
R
Velika Scena
Art
Yasmina Reza — R: Jasna Jukić
24.4
SUB
20:00
R
Velika Scena
Svinje
Tomislav Zajec — R: Hrvoje Korbar
G — gostovanje
R — repriza
svibanj
2.5
NED
18:00
G
Velika Scena
Majstori
Kazalište Moruzgva — R: Krešimir Dolenčić
2.5
NED
20:00
G
Velika Scena
Majstori
Kazalište Moruzgva — R: Krešimir Dolenčić
7.5
PET
20:00
G
Velika Scena
Teatar Gavran: Savršeni Partner
Miro Gavran — R: Slađana Kilibarda
21.5
PET
20:00
P
Velika Scena
Maškarate ispod kuplja
Ivo Vojnović — R: Paolo Tišljarić
22.5
SUB
20:00
R
Velika Scena
Maškarate ispod kuplja
Ivo Vojnović — R: Paolo Tišljarić
23.5
NED
20:00
R
Velika Scena
Maškarate ispod kuplja
Ivo Vojnović — R: Paolo Tišljarić
25.5
UTO
20:00
R
Velika Scena
Maškarate ispod kuplja
Ivo Vojnović — R: Paolo Tišljarić
26.5
SRI
20:00
R
Velika Scena
Maškarate ispod kuplja
Ivo Vojnović — R: Paolo Tišljarić
27.5
ČET
20:00
R
Velika Scena
Maškarate ispod kuplja
Ivo Vojnović — R: Paolo Tišljarić
29.5
SUB
18:00
G
Velika Scena
Kraljevstvo Moje (za početnike)
Ludens Teatar / Teatar Exit — R: Ivan Goran Vitez
29.5
SUB
20:00
G
Velika Scena
Kraljevstvo Moje (za početnike)
Ludens Teatar / Teatar Exit — R: Ivan Goran Vitez
G — gostovanje
P — premijera
R — repriza
lipanj
4.6
PET
20:00
P
Velika Scena
Noćni pisac
Jan Fabre — R: Jan Fabre
5.6
SUB
20:00
R
Velika Scena
Noćni pisac
Jan Fabre — R: Jan Fabre
9.6
SRI
20:00
R
Velika Scena
Noćni pisac
Jan Fabre — R: Jan Fabre
10.6
ČET
20:00
R
Velika Scena
Noćni pisac
Jan Fabre — R: Jan Fabre
11.6
PET
20:00
R
Velika Scena
Noćni pisac
Jan Fabre — R: Jan Fabre
12.6
SUB
20:00
R
Velika Scena
Noćni pisac
Jan Fabre — R: Jan Fabre
18.6
PET
20:00
G
Velika Scena
Kazalište Gavella: Hotel Zagorje
Ivana Bodrožić — R: Anica Tomić
19.6
SUB
20:00
G
Velika Scena
Kazalište Gavella: Hotel Zagorje
Ivana Bodrožić — R: Anica Tomić
25.6
PET
20:00
P
Velika Scena
Južina
V. Klepica & A. Švabić — R: Aleksandar Švabić
26.6
SUB
20:00
R
Velika Scena
Južina
V. Klepica & A. Švabić — R: Aleksandar Švabić
P — premijera
R — repriza
G — gostovanje
srpanj
2.7
PET
20:00
P
Velika Scena
Step N’ Jazz: Lov na snove
Linda Valjalo — R: Linda Valjalo
3.7
SUB
18:00
R
Velika Scena
Step N’ Jazz: Lov na snove
Linda Valjalo — R: Linda Valjalo
3.7
SUB
20:00
R
Velika Scena
Step N’ Jazz: Lov na snove
Linda Valjalo — R: Linda Valjalo
P — premijera
R — repriza
kolovoz
6.8
PET
11:00
D
Velika Scena
Miše Martinović
Komemoracija — R: _
17.8
UTO
21:00
R
Mrtvo Zvono
Mare Fjočica / KD Kolarin
Josip Lovrić — R: Paolo Tišljarić
18.8
SRI
21:00
R
Mrtvo Zvono
Mare Fjočica / KD Kolarin
Josip Lovrić — R: Paolo Tišljarić
19.8
ČET
21:00
R
Mrtvo Zvono
Mare Fjočica / KD Kolarin
Josip Lovrić — R: Paolo Tišljarić
20.8
PET
20:30
R
Velika Scena
Tramvaj zvan žudnja
Tennessee Williams — R: Paolo Tišljarić
28.8
SUB
20:30
P
Velika Scena
A Poor Player / Midsummer Scene
F. Krenus & S. Aita — R: Sean Aita
29.8
NED
20:30
R
Velika Scena
A Poor Player / Midsummer Scene
F. Krenus & S. Aita — R: Sean Aita
31.8
UTO
20:30
D
Atrij
„Priče iz davnina“ / Izložba
Zdenko Bašić — R: Zdenko Bašić
D — događaj
R — repriza
P — premijera
rujan
1.9
SRI
20:30
R
Velika Scena
A Poor Player / Midsummer Scene
F. Krenus & S. Aita — R: Sean Aita
2.9
ČET
20:30
R
Velika Scena
A Poor Player / Midsummer Scene
F. Krenus & S. Aita — R: Sean Aita
3.9
PET
20:30
G
Velika Scena
4.9
SUB
20:30
G
Velika Scena
5.9
NED
20:30
K
Velika Scena
Best of Musicals & Film Music / Midsummer Scene
Koncert — R: Danijela Pintarić i Darko Domitrović
25.9
SUB
20:00
R
Velika Scena
Art
Yasmina Reza — R: Jasna Jukić
R — repriza
G — gostovanje
K — koncert
listopad
2.10
SUB
20:00
D
Velika Scena
Predstavljanje knjige Zorana Tomaša
Zoran Tomaš — R: Zoran Tomaš
5.10
UTO
10:30
D
Velika Scena
Hommage Milanu Milišiću
pjesnik, pisac, esejist, prevoditelj — R: Milan Milišić
16.10
SUB
20:00
G
Velika Scena
LOVE WILL TEAR US APART
Saša Božić / Petra Hrašćanec — R: Saša Božić / Petra Hrašćanec
20.10
SRI
20:00
R
Velika Scena
Maškarate ispod kuplja
Ivo Vojnović — R: Paolo Tišljarić
21.10
ČET
20:00
R
Velika Scena
Maškarate ispod kuplja
Ivo Vojnović — R: Paolo Tišljarić
22.10
PET
20:00
R
Velika Scena
Maškarate ispod kuplja
Ivo Vojnović — R: Paolo Tišljarić
24.10
NED
19:00
D
Velika Scena
Muzički film & izložba “Brodovi”
Tajma Guzin — R: Tajma Guzin
27.10
SRI
20:00
K
Velika Scena
Don Giovanni
W.A. Mozart — R: Berislav Jerković
28.10
ČET
20:00
PP
Velika Scena
KD Kolarin / Do posljednje kapi krvi
Nina Horvat — R: Paolo Tišljarić
29.10
PET
20:00
P
Velika Scena
KD Kolarin / Do posljednje kapi krvi
Nina Horvat — R: Paolo Tišljarić
30.10
SUB
20:00
G
Velika Scena
KD Kolarin / Do posljednje kapi krvi
Nina Horvat — R: Paolo Tišljarić
D — događaj
G — gostovanje
R — repriza
K — koncert
PP — pretpremijera
P — premijera
studeni
3.11
SRI
11:00
D
Velika Scena
Komemoracija
Mira Muhoberac — R: _
4.11
ČET
20:00
R
Velika Scena
Mare Fjočica / KD Kolarin
Josip Lovrić — R: Paolo Tišljarić
5.11
PET
20:00
R
Velika Scena
Mare Fjočica / KD Kolarin
Josip Lovrić — R: Paolo Tišljarić
6.11
SUB
20:00
R
Velika Scena
Mare Fjočica / KD Kolarin
Josip Lovrić — R: Paolo Tišljarić
11.11
ČET
20:00
D
Velika Scena
Pjesnički libreto
Diana Hilje — R: Diana Hilje
12.11
PET
20:00
G
Velika Scena
Gospođica Julija
August Strindberg — R: / Aida Bukvić
19.11
PET
19:00
P
Velika Scena
Orašar
Lada Kaštelan prema E. T. A. Hoffmannu — R: Paolo Tišljarić
20.11
SUB
19:00
R
Velika Scena
Orašar
Lada Kaštelan prema E. T. A. Hoffmannu — R: Paolo Tišljarić
21.11
NED
19:00
R
Velika Scena
Orašar
Lada Kaštelan prema E. T. A. Hoffmannu — R: Paolo Tišljarić
22.11
PON
11:00
R
Velika Scena
Orašar
Lada Kaštelan prema E. T. A. Hoffmannu — R: Paolo Tišljarić
23.11
UTO
11:00
R
Velika Scena
Orašar
Lada Kaštelan prema E. T. A. Hoffmannu — R: Paolo Tišljarić
24.11
SRI
11:00
R
Velika Scena
Orašar
Lada Kaštelan prema E. T. A. Hoffmannu — R: Paolo Tišljarić
25.11
ČET
20:00
G
Velika Scena
Pluća / Teatar Exit & GK Sisak
D. Macmillan — R: Aida Bukvić
26.11
PET
20:00
R
Velika Scena
Nove pustolovine Sandre Colnago
Marija Šegvić — R: Ivica Boban
27.11
SUB
20:00
R
Velika Scena
Nove pustolovine Sandre Colnago
Marija Šegvić — R: Ivica Boban
29.11
PON
20:00
G
Velika Scena
KD Kolarin / Do posljednje kapi krvi
Nina Horvat — R: Paolo Tišljarić
30.11
UTO
20:00
G
Velika Scena
KD Kolarin / Do posljednje kapi krvi
Nina Horvat — R: Paolo Tišljarić
D — događaj
R — repriza
G — gostovanje
P — premijera
prosinac
4.12
SUB
20:00
R
Velika Scena
Prosidba
A. P. Čehov — R: Helena Petković
11.12
SUB
18:00
R
Velika Scena
Bajka o baki Mokoš
S. Šimunović — R: Srđana Šimunović
12.12
NED
18:00
R
Velika Scena
Bajka o baki Mokoš
S. Šimunović — R: Srđana Šimunović
14.12
UTO
11:00
R
Velika Scena
Orašar
Lada Kaštelan prema E. T. A. Hoffmannu — R: Paolo Tišljarić
15.12
SRI
11:00
R
Velika Scena
Orašar
Lada Kaštelan prema E. T. A. Hoffmannu — R: Paolo Tišljarić
16.12
ČET
11:00
R
Velika Scena
Orašar
Lada Kaštelan prema E. T. A. Hoffmannu — R: Paolo Tišljarić
17.12
PET
11:00
R
Velika Scena
Orašar
Lada Kaštelan prema E. T. A. Hoffmannu — R: Paolo Tišljarić
17.12
PET
13:00
PP
Velika Scena
Orašar
Lada Kaštelan prema E. T. A. Hoffmannu — R: Paolo Tišljarić
18.12
SUB
18:00
R
Velika Scena
Orašar
Lada Kaštelan prema E. T. A. Hoffmannu — R: Paolo Tišljarić
19.12
NED
18:00
R
Velika Scena
Orašar
Lada Kaštelan prema E. T. A. Hoffmannu — R: Paolo Tišljarić
20.12
PON
11:00
R
Velika Scena
Orašar
Lada Kaštelan prema E. T. A. Hoffmannu — R: Paolo Tišljarić
21.12
UTO
19:00
R
Velika Scena
Orašar
Lada Kaštelan prema E. T. A. Hoffmannu — R: Paolo Tišljarić
22.12
SRI
19:00
R
Velika Scena
Orašar
Lada Kaštelan prema E. T. A. Hoffmannu — R: Paolo Tišljarić
23.12
ČET
19:00
R
Velika Scena
Orašar
Lada Kaštelan prema E. T. A. Hoffmannu — R: Paolo Tišljarić
R — repriza
PP — pretpremijera
2020
Premijere
17.1
PET
19:30
P
Velika Scena
Djeca recesije
D. Pešut — R: Ivan Plazibat
24.1
PET
19:00
P
Velika Scena
Mali princ — plesna predstava
Convivo — R: Convivo
21.2
PET
19:30
P
Velika Scena
Kate Kapuralica
Vlaho Stulli — R: Ivica Kunčević
6.3
PET
19:00
P
Velika Scena
Priče iz davnine
I. B. Mažuranić i L. Kaštelan — R: Paolo Tišljarić
12.6
PET
20:00
P
Velika Scena
Prosidba
A. P. Čehov — R: Helena Petković
1.8
SUB
20:30
P
Collegium Ragusinum
Zlatno libro / koprodukcija s DLJI
M. Lisjak & F. Jurjević — R: Helena Petković
9.10
PET
20:00
P
Velika Scena
Tramvaj zvan žudnja
Tennessee Williams — R: Paolo Tišljarić
30.10
PET
19:00
P
Velika Scena
Zlatno libro / koprodukcija s DLJI
M. Lisjak & F. Jurjević — R: Helena Petković
11.12
PET
20:00
P
Velika Scena
Svinje
Tomislav Zajec — R: Hrvoje Korbar
15.12
UTO
19:00
P
Velika Scena
Great Gatsby
Studio Stage — R: Patrycja Bačić & Betina Milić
Raspored
siječanj
10.1
PET
19:30
G
Velika Scena
Sve o muškarcima
M. Gavran — R: Mladena Gavran
11.1
SUB
19:30
G
Velika Scena
Sve o muškarcima
M. Gavran — R: Mladena Gavran
15.1
SRI
19:30
G
Scena Bursa
Bezdan — Plesni centar Puls
A. M. Bogdanović, T. Rupcich i M. Martinović — R: Ana Maria Bogdanović i Tatjana Rupcich
16.1
ČET
19:30
G
Scena Bursa
Bezdan — Plesni centar Puls
A. M. Bogdanović, T. Rupcich i M. Martinović — R: Ana Maria Bogdanović i Tatjana Rupcich
17.1
PET
19:30
P
Velika Scena
Djeca recesije
D. Pešut — R: Ivan Plazibat
18.1
SUB
19:30
R
Velika Scena
Djeca recesije
D. Pešut — R: Ivan Plazibat
23.1
ČET
20:00
K
Velika Scena
24.1
PET
19:00
P
Velika Scena
Mali princ — plesna predstava
Convivo — R: Convivo
25.1
SUB
19:30
G
Velika Scena
Iskrica — Teatar Erato
— R: Ivica Kunčević
27.1
PON
20:30
K
Velika Scena
29.1
SRI
17:00
R
Velika Scena
Mali princ — plesna predstava
Convivo — R: Convivo
29.1
SRI
19:00
R
Velika Scena
Mali princ — plesna predstava
Convivo — R: Convivo
31.1
PET
19:30
R
Velika Scena
Karaoke show — KD Kolarin
D. Špišić — R: Paolo Tišljarić
G — gostovanje
P — premijera
R — repriza
K — koncert
veljača
7.2
PET
18:00
D
Velika Scena
Promocija albuma
FA Linđo — R:
7.2
PET
19:30
G
Scena Bursa
Prizori — Putujuće kazalište PUK
I. Bergman — R: Sara Stanić
8.2
SUB
19:30
G
Scena Bursa
Prizori — Putujuće kazalište PUK
I. Bergman — R: Sara Stanić
20.2
ČET
19:30
PP
Velika Scena
Kate Kapuralica
Vlaho Stulli — R: Ivica Kunčević
21.2
PET
19:30
P
Velika Scena
Kate Kapuralica
Vlaho Stulli — R: Ivica Kunčević
22.2
SUB
19:30
R
Velika Scena
Kate Kapuralica
Vlaho Stulli — R: Ivica Kunčević
25.2
UTO
19:30
R
Velika Scena
Kate Kapuralica
Vlaho Stulli — R: Ivica Kunčević
26.2
SRI
19:30
R
Velika Scena
Kate Kapuralica
Vlaho Stulli — R: Ivica Kunčević
26.2
SRI
20:00
R
Velika Scena
Kate Kapuralica
Vlaho Stulli — R: Ivica Kunčević
27.2
ČET
20:00
R
Velika Scena
Kate Kapuralica
Vlaho Stulli — R: Ivica Kunčević
D — događaj
G — gostovanje
PP — pretpremijera
P — premijera
R — repriza
ožujak
4.3
SRI
10:00
PP
Velika Scena
Priče iz davnine
I. B. Mažuranić i L. Kaštelan — R: Paolo Tišljarić
5.3
ČET
10:00
PP
Velika Scena
Priče iz davnine
I. B. Mažuranić i L. Kaštelan — R: Paolo Tišljarić
6.3
PET
10:00
PP
Velika Scena
Priče iz davnine
I. B. Mažuranić i L. Kaštelan — R: Paolo Tišljarić
6.3
PET
19:00
P
Velika Scena
Priče iz davnine
I. B. Mažuranić i L. Kaštelan — R: Paolo Tišljarić
7.3
SUB
18:00
R
Velika Scena
Priče iz davnine
I. B. Mažuranić i L. Kaštelan — R: Paolo Tišljarić
7.3
SUB
20:00
G
Scena Bursa
Sakrij se negdje daleko. Do smrti.
Christian Jean-Michel Jalžečić i Doroteja Šušak — R:
8.3
NED
11:00
R
Velika Scena
Priče iz davnine
I. B. Mažuranić i L. Kaštelan — R: Paolo Tišljarić
9.3
PON
10:00
R
Velika Scena
Priče iz davnine
I. B. Mažuranić i L. Kaštelan — R: Paolo Tišljarić
9.3
PON
12:00
R
Velika Scena
Priče iz davnine
I. B. Mažuranić i L. Kaštelan — R: Paolo Tišljarić
10.3
UTO
10:00
R
Velika Scena
Priče iz davnine
I. B. Mažuranić i L. Kaštelan — R: Paolo Tišljarić
10.3
UTO
12:00
R
Velika Scena
Priče iz davnine
I. B. Mažuranić i L. Kaštelan — R: Paolo Tišljarić
13.3
PET
18:00
G
Velika Scena
Bobočka
Ana Tonković Dolenčić prema romanu Miroslava Krleže — R: Ivan Leo Lemo
13.3
PET
20:00
G
Velika Scena
Bobočka
Ana Tonković Dolenčić prema romanu Miroslava Krleže — R: Ivan Leo Lemo
PP — pretpremijera
P — premijera
R — repriza
G — gostovanje
travanj
TRENUTNO NEPOSTOJI ARHIVA ZA OVAJ MJESEC
svibanj
TRENUTNO NEPOSTOJI ARHIVA ZA OVAJ MJESEC
lipanj
4.6
ČET
20:00
D
Na taraci KMD-a
Glumci Gradu
Ivo Vojnović — R: Srđana Šimunović
6.6
SUB
20:00
D
Na taraci KMD-a
Glumci Gradu
Ivo Vojnović — R: Srđana Šimunović
7.6
NED
20:00
D
Na taraci KMD-a
Glumci Gradu
Ivo Vojnović — R: Srđana Šimunović
11.6
ČET
20:00
PP
Velika Scena
Prosidba
A. P. Čehov — R: Helena Petković
12.6
PET
20:00
P
Velika Scena
Prosidba
A. P. Čehov — R: Helena Petković
13.6
SUB
20:00
R
Velika Scena
Prosidba
A. P. Čehov — R: Helena Petković
18.6
ČET
20:00
R
Velika Scena
Kate Kapuralica
Vlaho Stulli — R: Ivica Kunčević
19.6
PET
20:00
R
Velika Scena
Kate Kapuralica
Vlaho Stulli — R: Ivica Kunčević
20.6
SUB
20:00
R
Velika Scena
Kate Kapuralica
Vlaho Stulli — R: Ivica Kunčević
25.6
ČET
20:00
R
Velika Scena
Prosidba
A. P. Čehov — R: Helena Petković
26.6
PET
20:00
R
Velika Scena
Prosidba
A. P. Čehov — R: Helena Petković
27.6
SUB
18:00
G
Scena Bursa
TeatruM: Šumastikus
Sanja Milardović & Petar Cvirn — R: Sanja Milardović & Petar Cvirn
27.6
SUB
20:00
R
Velika Scena
Prosidba
A. P. Čehov — R: Helena Petković
29.6
PON
21:30
R
Mrtvo Zvono
Mare Fjočica / KD Kolarin
Josip Lovrić — R: Paolo Tišljarić
30.6
UTO
21:30
R
Mrtvo Zvono
Mare Fjočica / KD Kolarin
Josip Lovrić — R: Paolo Tišljarić
D — događaj
PP — pretpremijera
P — premijera
R — repriza
G — gostovanje
srpanj
1.7
SRI
21:30
R
Mrtvo Zvono
Mare Fjočica / KD Kolarin
Josip Lovrić — R: Paolo Tišljarić
2.7
ČET
21:30
R
Mrtvo Zvono
Mare Fjočica / KD Kolarin
Josip Lovrić — R: Paolo Tišljarić
5.7
NED
21:30
R
Mrtvo Zvono
Mare Fjočica / KD Kolarin
Josip Lovrić — R: Paolo Tišljarić
23.7
ČET
20:00
R
Velika Scena
Alkestida
L. Kaštelan prema Euripidu — R: Livija Pandur
R — repriza
kolovoz
1.8
SUB
20:30
P
Collegium Ragusinum
Zlatno libro / koprodukcija s DLJI
M. Lisjak & F. Jurjević — R: Helena Petković
2.8
NED
20:30
R
Collegium Ragusinum
Zlatno libro / koprodukcija s DLJI
M. Lisjak & F. Jurjević — R: Helena Petković
3.8
PON
20:30
R
Collegium Ragusinum
Zlatno libro / koprodukcija s DLJI
M. Lisjak & F. Jurjević — R: Helena Petković
P — premijera
R — repriza
rujan
21.9
PON
19:30
R
Mrtvo Zvono
Mare Fjočica / KD Kolarin
Josip Lovrić — R: Paolo Tišljarić
22.9
UTO
19:30
R
Mrtvo Zvono
Mare Fjočica / KD Kolarin
Josip Lovrić — R: Paolo Tišljarić
25.9
PET
20:00
D
Velika Scena
Žena bomba
Ivana Sajko — R: Paolo Tišljarić
26.9
SUB
20:00
G
Velika Scena
HNK Šibenik: Leda
Miroslav Krleža — R: Boris Svrtan
29.9
UTO
19:30
R
Mrtvo Zvono
Mare Fjočica / KD Kolarin
Josip Lovrić — R: Paolo Tišljarić
30.9
SRI
19:30
R
Mrtvo Zvono
Mare Fjočica / KD Kolarin
Josip Lovrić — R: Paolo Tišljarić
R — repriza
D — događaj
G — gostovanje
listopad
9.10
PET
20:00
P
Velika Scena
Tramvaj zvan žudnja
Tennessee Williams — R: Paolo Tišljarić
10.10
SUB
20:00
R
Velika Scena
Tramvaj zvan žudnja
Tennessee Williams — R: Paolo Tišljarić
12.10
PON
20:00
R
Velika Scena
Tramvaj zvan žudnja
Tennessee Williams — R: Paolo Tišljarić
13.10
UTO
20:00
R
Velika Scena
Tramvaj zvan žudnja
Tennessee Williams — R: Paolo Tišljarić
14.10
SRI
20:00
R
Velika Scena
Tramvaj zvan žudnja
Tennessee Williams — R: Paolo Tišljarić
16.10
PET
20:00
R
Velika Scena
Tramvaj zvan žudnja
Tennessee Williams — R: Paolo Tišljarić
17.10
SUB
20:00
R
Velika Scena
Tramvaj zvan žudnja
Tennessee Williams — R: Paolo Tišljarić
22.10
ČET
20:00
R
Velika Scena
Karaoke show — KD Kolarin
D. Špišić — R: Paolo Tišljarić
24.10
SUB
19:00
G
Velika Scena
Cabaret: “Vla vla vlajland”
Ivan Leo Lemo — R: Ivan Leo Lemo
24.10
SUB
21:00
G
Velika Scena
Cabaret: “Vla vla vlajland”
Ivan Leo Lemo — R: Ivan Leo Lemo
29.10
ČET
20:30
K
Velika Scena
Mišolovka
Vesna Pisarović jazz trio — R:
30.10
PET
19:00
P
Velika Scena
Zlatno libro / koprodukcija s DLJI
M. Lisjak & F. Jurjević — R: Helena Petković
31.10
SUB
19:00
R
Velika Scena
Zlatno libro / koprodukcija s DLJI
M. Lisjak & F. Jurjević — R: Helena Petković
P — premijera
R — repriza
G — gostovanje
K — koncert
studeni
4.11
SRI
20:00
G
Velika Scena
ZKM / Dobro je dok umiremo po redu
Ivor Martinić — R: Aleksandar Švabić
5.11
ČET
20:00
G
Velika Scena
ZKM / Dobro je dok umiremo po redu
Ivor Martinić — R: Aleksandar Švabić
12.11
ČET
20:00
R
Velika Scena
Prosidba
A. P. Čehov — R: Helena Petković
14.11
SUB
19:00
R
Velika Scena
Zlatno libro / koprodukcija s DLJI
M. Lisjak & F. Jurjević — R: Helena Petković
21.11
SUB
18:00
G
Velika Scena
B Glad produkcija: WHO THE F*** IS BIBA
Igor Weidlich — R: Boris Kovačević
21.11
SUB
20:00
G
Velika Scena
B Glad produkcija: WHO THE F*** IS BIBA
Igor Weidlich — R: Boris Kovačević
27.11
PET
20:00
R
Velika Scena
Tramvaj zvan žudnja
Tennessee Williams — R: Paolo Tišljarić
G — gostovanje
R — repriza
prosinac
11.12
PET
20:00
P
Velika Scena
Svinje
Tomislav Zajec — R: Hrvoje Korbar
12.12
SUB
20:00
R
Velika Scena
Svinje
Tomislav Zajec — R: Hrvoje Korbar
15.12
UTO
19:00
P
Velika Scena
Great Gatsby
Studio Stage — R: Patrycja Bačić & Betina Milić
16.12
SRI
19:00
G
Velika Scena
Great Gatsby
Studio Stage — R: Patrycja Bačić & Betina Milić
18.12
PET
20:00
R
Velika Scena
Svinje
Tomislav Zajec — R: Hrvoje Korbar
19.12
SUB
20:00
R
Velika Scena
Svinje
Tomislav Zajec — R: Hrvoje Korbar
P — premijera
R — repriza
G — gostovanje
2019
Premijere
18.1
PET
19:30
P
Velika Scena
Ne plaćamo, ne plaćamo!
Dario Fo — R: Ivica Kunčević
13.2
SRI
19:30
P
Velika Scena
Karaoke show — KD Kolarin
D. Špišić — R: Paolo Tišljarić
1.3
PET
20:00
P
Scena Bursa
Nemreš pobjeć od nedjelje
T. Štivičić — R: Marina Pejnović
15.3
PET
19:00
P
Velika Scena
Blizanke
N. Rafaj — R: LEA ANASTAZIJA FLEGER
18.4
ČET
20:00
P
Velika Scena
Suton
I. Vojnović — R: Ivica Boban
31.5
PET
21:00
P
Velika Scena
Adam i Eva
M. Krleža — R: Helena Petković
14.9
SUB
21:00
P
Velika Scena
Alkestida
L. Kaštelan prema Euripidu — R: Livija Pandur
6.10
NED
18:00
P
Scena Bursa
Orlando — Aster Dubrovnik
L. Pendo — R: Izmira Brautović
4.12
SRI
18:00
P
Velika Scena
Bajka o baki Mokoš
S. Šimunović — R: Srđana Šimunović
19.12
ČET
20:00
P
Velika Scena
Božić u nas doma — Dramski studio
E. Jertec — R: Edi Jertec
Raspored
siječanj
11.1
PET
20:00
R
Scena Bursa
Ljubavnik
H. Pinter — R: Lawrence Kiiru
12.1
SUB
20:00
R
Scena Bursa
Ljubavnik
H. Pinter — R: Lawrence Kiiru
17.1
ČET
19:30
PP
Velika Scena
Ne plaćamo, ne plaćamo!
Dario Fo — R: Ivica Kunčević
18.1
PET
19:30
P
Velika Scena
Ne plaćamo, ne plaćamo!
Dario Fo — R: Ivica Kunčević
19.1
SUB
19:30
R
Velika Scena
Ne plaćamo, ne plaćamo!
Dario Fo — R: Ivica Kunčević
20.1
NED
11:00
K
Velika Scena
Karneval životinja — DLJI
C. Saint-Saëns — R:
20.1
NED
19:30
R
Velika Scena
Ne plaćamo, ne plaćamo!
Dario Fo — R: Ivica Kunčević
23.1
SRI
20:00
R
Scena Bursa
Ljubavnik
H. Pinter — R: Lawrence Kiiru
25.1
PET
19:30
G
Velika Scena
Preobražaj
F. Kafka — R: Hrvoje Korbar
26.1
SUB
17:00
G
Scena Bursa
26.1
SUB
19:30
G
Velika Scena
Preobražaj
F. Kafka — R: Hrvoje Korbar
27.1
NED
11:00
PP
Velika Scena
27.1
NED
19:30
R
Velika Scena
Ne plaćamo, ne plaćamo!
Dario Fo — R: Ivica Kunčević
30.1
SRI
19:30
PP
Velika Scena
R — repriza
PP — pretpremijera
P — premijera
K — koncert
G — gostovanje
veljača
1.2
PET
20:00
R
Scena Bursa
Glumice II. kategorije
I. Vojnović, D. Mojaš & S. Šimunović — R: SRĐANA ŠIMUNOVIĆ
2.2
SUB
20:00
R
Scena Bursa
Glumice II. kategorije
I. Vojnović, D. Mojaš & S. Šimunović — R: SRĐANA ŠIMUNOVIĆ
4.2
PON
10:00
D
Velika Scena
Skup — promocija knjige
DOM MARINA DRŽIĆA - ATRIJ — R:
8.2
PET
19:30
G
Velika Scena
Brodolomke
A. M. Harmander — R: Krešimir Dolenčić
9.2
SUB
19:30
G
Velika Scena
Brodolomke
A. M. Harmander — R: Krešimir Dolenčić
10.2
NED
11:00
G
Velika Scena
13.2
SRI
19:30
P
Velika Scena
Karaoke show — KD Kolarin
D. Špišić — R: Paolo Tišljarić
14.2
ČET
20:00
K
Velika Scena
15.2
PET
19:30
R
Velika Scena
Ne plaćamo, ne plaćamo!
Dario Fo — R: Ivica Kunčević
16.2
SUB
19:30
R
Velika Scena
Ne plaćamo, ne plaćamo!
Dario Fo — R: Ivica Kunčević
17.2
NED
11:00
G
Velika Scena
Ježeva kućica
Branko Ćopić — R: Darija Mikulandra Žanetić
22.2
PET
19:30
R
Velika Scena
Na terapiji
M. Del Federico — R: Nenni Delmestre
23.2
SUB
19:30
R
Velika Scena
Na terapiji
M. Del Federico — R: Nenni Delmestre
24.2
NED
11:00
G
Velika Scena
27.2
SRI
19:30
K
Velika Scena
Petar i vuk — SIMFONIJSKA BAJKA — DSO
S. Prokofiev — R: S. Prokofiev
28.2
ČET
11:30
K
Velika Scena
Petar i vuk — SIMFONIJSKA BAJKA — DSO
S. Prokofiev — R: S. Prokofiev
28.2
ČET
20:00
PP
Scena Bursa
Nemreš pobjeć od nedjelje
T. Štivičić — R: Marina Pejnović
R — repriza
D — događaj
G — gostovanje
P — premijera
K — koncert
PP — pretpremijera
ožujak
1.3
PET
11:00
K
Velika Scena
Petar i vuk — SIMFONIJSKA BAJKA — DSO
S. Prokofiev — R: S. Prokofiev
1.3
PET
12:30
K
Velika Scena
Petar i vuk — SIMFONIJSKA BAJKA — DSO
S. Prokofiev — R: S. Prokofiev
1.3
PET
20:00
P
Scena Bursa
Nemreš pobjeć od nedjelje
T. Štivičić — R: Marina Pejnović
2.3
SUB
20:00
R
Scena Bursa
Nemreš pobjeć od nedjelje
T. Štivičić — R: Marina Pejnović
3.3
NED
11:00
G
Velika Scena
Ježeva kućica
Branko Ćopić — R: Darija Mikulandra Žanetić
3.3
NED
19:30
R
Velika Scena
Karaoke show — KD Kolarin
D. Špišić — R: Paolo Tišljarić
8.3
PET
20:00
R
Scena Bursa
Nemreš pobjeć od nedjelje
T. Štivičić — R: Marina Pejnović
9.3
SUB
20:00
R
Scena Bursa
Nemreš pobjeć od nedjelje
T. Štivičić — R: Marina Pejnović
10.3
NED
19:30
R
Velika Scena
Karaoke show — KD Kolarin
D. Špišić — R: Paolo Tišljarić
13.3
SRI
11:00
G
Velika Scena
Ježeva kućica
Branko Ćopić — R: Darija Mikulandra Žanetić
13.3
SRI
19:30
K
Velika Scena
14.3
ČET
11:00
PP
Velika Scena
Blizanke
N. Rafaj — R: LEA ANASTAZIJA FLEGER
14.3
ČET
19:00
K
Velika Scena
15.3
PET
11:00
PP
Velika Scena
Blizanke
N. Rafaj — R: LEA ANASTAZIJA FLEGER
15.3
PET
19:00
P
Velika Scena
Blizanke
N. Rafaj — R: LEA ANASTAZIJA FLEGER
16.3
SUB
19:00
R
Velika Scena
Blizanke
N. Rafaj — R: LEA ANASTAZIJA FLEGER
17.3
NED
11:00
R
Velika Scena
Blizanke
N. Rafaj — R: LEA ANASTAZIJA FLEGER
19.3
UTO
11:00
R
Velika Scena
Blizanke
N. Rafaj — R: LEA ANASTAZIJA FLEGER
19.3
UTO
13:00
R
Velika Scena
Blizanke
N. Rafaj — R: LEA ANASTAZIJA FLEGER
20.3
SRI
11:00
R
Velika Scena
Blizanke
N. Rafaj — R: LEA ANASTAZIJA FLEGER
20.3
SRI
13:00
R
Velika Scena
Blizanke
N. Rafaj — R: LEA ANASTAZIJA FLEGER
20.3
SRI
15:00
G
Velika Scena
Ježeva kućica
Branko Ćopić — R: Darija Mikulandra Žanetić
21.3
ČET
11:00
R
Velika Scena
Blizanke
N. Rafaj — R: LEA ANASTAZIJA FLEGER
21.3
ČET
13:00
R
Velika Scena
Blizanke
N. Rafaj — R: LEA ANASTAZIJA FLEGER
22.3
PET
17:00
G
Velika Scena
Ježeva kućica
Branko Ćopić — R: Darija Mikulandra Žanetić
22.3
PET
20:00
R
Scena Bursa
Ljubavnik
H. Pinter — R: Lawrence Kiiru
23.3
SUB
19:30
G
Velika Scena
Dream of Life — Kazalište Hotel Bulić
S. Bulić — R: Senka Bulić
28.3
ČET
19:30
G
Velika Scena
Famozna — GD Histrion
P. Quilter — R: Krešimir Dolenčić
29.3
PET
19:30
G
Velika Scena
Famozna — GD Histrion
P. Quilter — R: Krešimir Dolenčić
30.3
SUB
19:30
R
Velika Scena
Karaoke show — KD Kolarin
D. Špišić — R: Paolo Tišljarić
31.3
NED
11:00
G
Velika Scena
Ježeva kućica
Branko Ćopić — R: Darija Mikulandra Žanetić
31.3
NED
19:30
R
Velika Scena
Karaoke show — KD Kolarin
D. Špišić — R: Paolo Tišljarić
K — koncert
P — premijera
R — repriza
G — gostovanje
PP — pretpremijera
travanj
2.4
UTO
10:00
G
Velika Scena
NASILJE – Za nasilje nema opravdanja
Z. Sokolović — R: Zijah Sokolović
2.4
UTO
12:00
G
Velika Scena
NASILJE – Za nasilje nema opravdanja
Z. Sokolović — R: Zijah Sokolović
5.4
PET
20:00
R
Velika Scena
Bjegunke
P. Palmade i C. Duthuron — R: Nenni Delmestre
6.4
SUB
20:00
R
Velika Scena
Bjegunke
P. Palmade i C. Duthuron — R: Nenni Delmestre
12.4
PET
20:00
R
Scena Bursa
Nemreš pobjeć od nedjelje
T. Štivičić — R: Marina Pejnović
13.4
SUB
20:00
R
Scena Bursa
Nemreš pobjeć od nedjelje
T. Štivičić — R: Marina Pejnović
17.4
SRI
20:00
PP
Velika Scena
Suton
I. Vojnović — R: Ivica Boban
18.4
ČET
20:00
P
Velika Scena
Suton
I. Vojnović — R: Ivica Boban
25.4
ČET
20:00
R
Velika Scena
Suton
I. Vojnović — R: Ivica Boban
26.4
PET
20:00
R
Velika Scena
Suton
I. Vojnović — R: Ivica Boban
27.4
SUB
19:30
K
Velika Scena
29.4
PON
19:00
R
Velika Scena
Coppelia
L. Delibes — R:
30.4
UTO
11:00
R
Velika Scena
Coppelia
L. Delibes — R:
G — gostovanje
R — repriza
PP — pretpremijera
P — premijera
K — koncert
svibanj
2.5
ČET
20:00
R
Velika Scena
Suton
I. Vojnović — R: Ivica Boban
3.5
PET
20:00
R
Velika Scena
Suton
I. Vojnović — R: Ivica Boban
4.5
SUB
20:00
R
Velika Scena
Suton
I. Vojnović — R: Ivica Boban
10.5
PET
20:00
G
Velika Scena
Tko je ubio Zvonka Bušića
T. Dujmović — R: Robert Kurbaša
15.5
SRI
10:00
G
Velika Scena
Snježna kraljica
H. C. Andersen / L. Kaštelan — R: Paolo Tišljarić
15.5
SRI
12:00
G
Velika Scena
Snježna kraljica
H. C. Andersen / L. Kaštelan — R: Paolo Tišljarić
16.5
ČET
10:00
G
Velika Scena
Snježna kraljica
H. C. Andersen / L. Kaštelan — R: Paolo Tišljarić
16.5
ČET
12:00
G
Velika Scena
Snježna kraljica
H. C. Andersen / L. Kaštelan — R: Paolo Tišljarić
17.5
PET
10:00
G
Velika Scena
Snježna kraljica
H. C. Andersen / L. Kaštelan — R: Paolo Tišljarić
18.5
SUB
17:00
G
Velika Scena
Snježna kraljica
H. C. Andersen / L. Kaštelan — R: Paolo Tišljarić
18.5
SUB
19:00
G
Velika Scena
Snježna kraljica
H. C. Andersen / L. Kaštelan — R: Paolo Tišljarić
20.5
PON
17:30
G
Velika Scena
Orlando tad i sad
Convivo — R: Belinda Marić
20.5
PON
19:30
G
Velika Scena
Orlando tad i sad
Convivo — R: Belinda Marić
21.5
UTO
17:30
G
Velika Scena
Orlando tad i sad
Convivo — R: Belinda Marić
21.5
UTO
19:30
G
Velika Scena
Orlando tad i sad
Convivo — R: Belinda Marić
24.5
PET
20:00
G
Velika Scena
Do viđenja na nebu
P. Matvejević — R: Ivan Planinić
30.5
ČET
21:00
PP
Velika Scena
Adam i Eva
M. Krleža — R: Helena Petković
31.5
PET
21:00
P
Velika Scena
Adam i Eva
M. Krleža — R: Helena Petković
R — repriza
G — gostovanje
PP — pretpremijera
P — premijera
lipanj
1.6
SUB
21:00
R
Velika Scena
Adam i Eva
M. Krleža — R: Helena Petković
4.6
UTO
19:00
R
Velika Scena
Coppelia
L. Delibes — R:
5.6
SRI
19:00
R
Velika Scena
Coppelia
L. Delibes — R:
6.6
ČET
19:00
R
Velika Scena
Coppelia
L. Delibes — R:
8.6
SUB
21:00
K
Velika Scena
Fado
Ivo Perkušić & FADO5 — R:
10.6
PON
20:00
D
Velika Scena
Tu sam ti… — Dramski studio
Završna produkcija dramskog studija KMD-a — R: E. Jertec
R — repriza
K — koncert
D — događaj
srpanj
7.7
NED
21:30
D
Velika Scena
Uncle Maroye Re-Examined — Midsummer Scene
Prema tekstu “Dundo Maroje” Marina Držića — R: Paolo Tišljarić
D — događaj
kolovoz
TRENUTNO NEPOSTOJI ARHIVA ZA OVAJ MJESEC
rujan
13.9
PET
21:00
PP
Velika Scena
Alkestida
L. Kaštelan prema Euripidu — R: Livija Pandur
14.9
SUB
21:00
P
Velika Scena
Alkestida
L. Kaštelan prema Euripidu — R: Livija Pandur
15.9
NED
21:00
R
Velika Scena
Alkestida
L. Kaštelan prema Euripidu — R: Livija Pandur
19.9
ČET
21:00
R
Velika Scena
Alkestida
L. Kaštelan prema Euripidu — R: Livija Pandur
20.9
PET
21:00
R
Velika Scena
Alkestida
L. Kaštelan prema Euripidu — R: Livija Pandur
21.9
SUB
21:00
R
Velika Scena
Alkestida
L. Kaštelan prema Euripidu — R: Livija Pandur
PP — pretpremijera
P — premijera
R — repriza
listopad
4.10
PET
20:00
G
Velika Scena
CABARET PREKO VEZE
I. L. Lemo — R: Ivan Leo Lemo
5.10
SUB
20:00
G
Velika Scena
CABARET PREKO VEZE
I. L. Lemo — R: Ivan Leo Lemo
6.10
NED
18:00
P
Scena Bursa
Orlando — Aster Dubrovnik
L. Pendo — R: Izmira Brautović
11.10
PET
20:00
R
Velika Scena
Suton
I. Vojnović — R: Ivica Boban
12.10
SUB
20:00
R
Velika Scena
Karaoke show — KD Kolarin
D. Špišić — R: Paolo Tišljarić
13.10
NED
11:00
R
Scena Bursa
Orlando — Aster Dubrovnik
L. Pendo — R: Izmira Brautović
16.10
SRI
11:00
R
Velika Scena
Blizanke
N. Rafaj — R: LEA ANASTAZIJA FLEGER
17.10
ČET
10:30
R
Velika Scena
Blizanke
N. Rafaj — R: LEA ANASTAZIJA FLEGER
18.10
PET
14:00
R
Velika Scena
Blizanke
N. Rafaj — R: LEA ANASTAZIJA FLEGER
18.10
PET
20:00
R
Velika Scena
Suton
I. Vojnović — R: Ivica Boban
19.10
SUB
20:00
R
Velika Scena
Suton
I. Vojnović — R: Ivica Boban
26.10
SUB
20:00
R
Velika Scena
Adam i Eva
M. Krleža — R: Helena Petković
27.10
NED
11:00
R
Scena Bursa
Orlando — Aster Dubrovnik
L. Pendo — R: Izmira Brautović
27.10
NED
20:00
R
Velika Scena
Adam i Eva
M. Krleža — R: Helena Petković
29.10
UTO
19:30
G
Velika Scena
Novela od stanca — Kazališna družina Kolarin
M. Držić — R: Paolo Tišljarić
G — gostovanje
P — premijera
R — repriza
studeni
8.11
PET
20:00
G
Velika Scena
I živjele su sretno — Scena 10410 Gorica
N. Horvat — R: Frana Marija Vranković
15.11
PET
20:00
R
Velika Scena
Ne plaćamo, ne plaćamo!
Dario Fo — R: Ivica Kunčević
16.11
SUB
20:00
R
Velika Scena
Ne plaćamo, ne plaćamo!
Dario Fo — R: Ivica Kunčević
17.11
NED
11:00
R
Scena Bursa
Orlando — Aster Dubrovnik
L. Pendo — R: Izmira Brautović
21.11
ČET
20:00
G
Scena Bursa
G — gostovanje
R — repriza
prosinac
4.12
SRI
18:00
P
Velika Scena
Bajka o baki Mokoš
S. Šimunović — R: Srđana Šimunović
7.12
SUB
18:00
R
Velika Scena
Bajka o baki Mokoš
S. Šimunović — R: Srđana Šimunović
8.12
NED
18:00
R
Velika Scena
Bajka o baki Mokoš
S. Šimunović — R: Srđana Šimunović
9.12
PON
10:00
R
Velika Scena
Bajka o baki Mokoš
S. Šimunović — R: Srđana Šimunović
9.12
PON
12:00
R
Velika Scena
Bajka o baki Mokoš
S. Šimunović — R: Srđana Šimunović
10.12
UTO
10:00
R
Velika Scena
Bajka o baki Mokoš
S. Šimunović — R: Srđana Šimunović
10.12
UTO
12:00
R
Velika Scena
Bajka o baki Mokoš
S. Šimunović — R: Srđana Šimunović
11.12
SRI
10:00
R
Velika Scena
Bajka o baki Mokoš
S. Šimunović — R: Srđana Šimunović
11.12
SRI
12:00
R
Velika Scena
Bajka o baki Mokoš
S. Šimunović — R: Srđana Šimunović
12.12
ČET
10:00
R
Velika Scena
Bajka o baki Mokoš
S. Šimunović — R: Srđana Šimunović
12.12
ČET
12:00
R
Velika Scena
Bajka o baki Mokoš
S. Šimunović — R: Srđana Šimunović
14.12
SUB
17:00
G
Velika Scena
Ivica i Marica — Aster Dubrovnik
Braća Grimm — R: Izmira Brautović
15.12
NED
19:30
K
Velika Scena
19.12
ČET
20:00
P
Velika Scena
Božić u nas doma — Dramski studio
E. Jertec — R: Edi Jertec
22.12
NED
19:30
G
Velika Scena
Ekvinocijo — CNP Podgorica
I. Vojnović — R: Ivica Kunčević
P — premijera
R — repriza
G — gostovanje
K — koncert
2018
Premijere
24.2
SUB
20:00
P
Velika Scena
Odjenuti gole
L. Pirandello — R: Marina Pejnović
13.4
PET
20:00
P
Scena Bursa
Glumice II. kategorije
I. Vojnović, D. Mojaš & S. Šimunović — R: SRĐANA ŠIMUNOVIĆ
5.6
UTO
20:00
P
Velika Scena
Coppelia
L. Delibes — R:
6.6
SRI
20:00
P
Velika Scena
Logorilijada
I. Jakovljević & D. Kiš — R: IVAN LEO LEMO
2.11
PET
20:00
P
Velika Scena
Pikova dama
A. S. Puškin — R: DENIS AZAROV
11.11
NED
20:00
P
Velika Scena
Nedostupno
Z. Lukčec — R:
22.11
ČET
20:00
P
Velika Scena
Posljedice
R. Nikolić — R: ROMANO NIKOLIĆ
Raspored
siječanj
TRENUTNO NEPOSTOJI ARHIVA ZA OVAJ MJESEC
veljača
24.2
SUB
20:00
P
Velika Scena
Odjenuti gole
L. Pirandello — R: Marina Pejnović
P — premijera
ožujak
TRENUTNO NEPOSTOJI ARHIVA ZA OVAJ MJESEC
travanj
13.4
PET
20:00
P
Scena Bursa
Glumice II. kategorije
I. Vojnović, D. Mojaš & S. Šimunović — R: SRĐANA ŠIMUNOVIĆ
P — premijera
svibanj
TRENUTNO NEPOSTOJI ARHIVA ZA OVAJ MJESEC
lipanj
5.6
UTO
20:00
P
Velika Scena
Coppelia
L. Delibes — R:
6.6
SRI
20:00
P
Velika Scena
Logorilijada
I. Jakovljević & D. Kiš — R: IVAN LEO LEMO
P — premijera
srpanj
TRENUTNO NEPOSTOJI ARHIVA ZA OVAJ MJESEC
kolovoz
TRENUTNO NEPOSTOJI ARHIVA ZA OVAJ MJESEC
rujan
TRENUTNO NEPOSTOJI ARHIVA ZA OVAJ MJESEC
listopad
TRENUTNO NEPOSTOJI ARHIVA ZA OVAJ MJESEC
studeni
2.11
PET
20:00
P
Velika Scena
Pikova dama
A. S. Puškin — R: DENIS AZAROV
11.11
NED
20:00
P
Velika Scena
Nedostupno
Z. Lukčec — R:
22.11
ČET
20:00
P
Velika Scena
Posljedice
R. Nikolić — R: ROMANO NIKOLIĆ
P — premijera
prosinac
TRENUTNO NEPOSTOJI ARHIVA ZA OVAJ MJESEC
2017
20.1
PET
20:00
P
Velika Scena
Skup
M. Držić — R: IVICA KUNČEVIĆ
P — premijera
20.5
SUB
20:00
P
Velika Scena
Circulus vitiosus
B. Brajčić — R: MARJAN NEJAŠMIĆ BANIĆ
P — premijera
15.6
ČET
20:00
P
Velika Scena
Orfej sluša radio
P. Bajsić Brazzoduro — R: PAVLICA BAJSIĆ BRAZZODURO
P — premijera
27.10
PET
20:00
P
Velika Scena
Na terapiji
M. Del Federico — R: Nenni Delmestre
P — premijera
22.11
SRI
20:00
P
Velika Scena
U furestoj smo zemlji
M. Sršen — R: MATKO SRŠEN
P — premijera
15.12
PET
20:00
P
Velika Scena
Pjerin
M. Držić — R: OZREN PROHIĆ
P — premijera
2016
19.2
PET
20:00
P
Velika Scena
Legenda o beskrajnom moru
O. Savičević Ivančević — R: IVAN PLAZIBAT
P — premijera
22.4
PET
20:00
P
Velika Scena
Macbeth
W. Shakespeare — R: Matko Sršen
P — premijera
30.9
PET
19:00
P
Velika Scena
Bjegunke
P. Palmade i C. Duthuron — R: Nenni Delmestre
P — premijera
21.10
PET
19:00
P
Velika Scena
Švedska šibica
A. P. Čehov — R: DENIS AZAROV
P — premijera
2015
28.3
SUB
19:00
P
Velika Scena
Šmigalove furbarije
L. Paljetak — R: JOŠKO JUVANČIĆ
P — premijera
5.6
PET
19:00
P
Velika Scena
Kad je Bog stvarao Dubrovnik
M. Milišić — R: MATKO SRŠEN
P — premijera
24.10
SUB
20:00
P
Velika Scena
Kazin
F. Šehović — R: IVICA KUNČEVIĆ
P — premijera
22.12
UTO
20:00
P
Velika Scena
Duša od krumpira
Rade Jarak — R: OZREN PROHIĆ
P — premijera
2014
28.3
PET
19:00
P
Velika Scena
Mate s onoga svita
J. Boko — R: Zoran Mužić
P — premijera
23.5
PET
19:00
P
Velika Scena
Nesporazum
A.Camus — R: Dario Harjaček
P — premijera
3.10
PET
19:00
P
Velika Scena
Prikazanje muke Isusove
I.A. Nenadić — R: Ivan Leo Lemo
24.10
PET
19:00
P
Velika Scena
Nalik na tikvu
D. Harms — R: Goran Golovko
P — premijera
2013
20.3
SRI
19:00
P
Velika Scena
Oluja
O. Lozica prema W. Shakespeare — R: Dražen Ferenčina
P — premijera
11.4
ČET
19:00
P
Scena Bursa
Kraljica majka
M. Santanelli — R: Ivan Leo Lemo
P — premijera
10.6
PON
19:00
P
Velika Scena
Braća Karamazovi
F.M. Dostojevski — R: Dejan Projkovski
P — premijera
1.10
UTO
19:00
P
Velika Scena
Divan dan
O. Lozica — R: Olja Lozica
P — premijera
16.11
SUB
19:00
P
Velika Scena
U agoniji
M. Krleža — R: Joško Juvančić
P — premijera
20.12
PET
19:00
P
Velika Scena
Kako voli druga strana
Alan Ayckbourn — R: Olja Đorđević
P — premijera
2012
2.3
PET
19:00
P
Velika Scena
Prasac koji gleda u sunce
O. Lozica — R: Olja Lozica
16.3
PET
19:00
P
Scena Bursa
Ljubavnik
H. Pinter — R: Lawrence Kiiru
P — premijera
11.4
SRI
19:00
P
Velika Scena
Mačak u vreći
G. Feydeau — R: Ivan Leo Lemo
P — premijera
10.6
NED
19:00
P
Velika Scena
Bastion
L. Paljetak — R: Lefteris Giovanidis
P — premijera
19.9
SRI
00:00
P
Scena Bursa
Otac
E. Bošnjak — R: Joško Juvančić
P — premijera
26.10
PET
19:00
PP
Velika Scena
Zločin na kozjem otoku
U. Betti — R: Georgij Paro
PP — pretpremijera
14.12
PET
19:00
P
Velika Scena
Ne vrti se okolo gola golcata
G. Feydeau — R: Maja Šimić
P — premijera
2011
5.3
SUB
19:00
PP
Velika Scena
Bijelo
D. Mihanović — R: Ivan Leo Lemo
18.3
PET
19:00
P
Velika Scena
Hasanaginica
M. Ogrizović — R: Ivanm Leo Lemo
PP — pretpremijera
P — premijera
8.4
PET
19:00
P
Velika Scena
Kako je Tonkica kupovala kruh
J. Boko — R: Dražen Ferenčina
P — premijera
2.6
ČET
19:00
P
Velika Scena
Ministar pokvarenjak
R. Cooney — R: Sulejman Kupusović
P — premijera
12.10
SRI
19:00
P
Velika Scena
Žudnja
S. Kane — R: Goran Golovko
14.10
PET
19:00
PP
Velika Scena
Carevo novo ruho
A. T. Dolenčić — R: Ana Tonković Dolenčić
P — premijera
PP — pretpremijera
10.12
SUB
19:00
P
Velika Scena
Mizantrop
J. B. Molière — R: Dražen Ferenčina
P — premijera
2010
26.2
PET
19:00
P
Velika Scena
Pitanje časti
L. Hübner — R: Maja Šimić
P — premijera
30.3
UTO
19:00
PP
Velika Scena
Sanjari
V. Krmpotić — R: Ivan Leo Lemo
PP — pretpremijera
9.4
PET
19:00
P
Velika Scena
Služavke
J. Genet — R: Georgij Paro
P — premijera
23.5
NED
19:00
PP
Velika Scena
Kidaj od svoje žene
R. Cooney — R:
PP — pretpremijera
26.9
NED
19:00
PP
Velika Scena
Ženski turbo pop bend
J. Anouilh — R: Sulejman Kupusović
PP — pretpremijera
12.11
PET
20:00
P
Velika Scena
IMBARAK / LJUBAV NA PRIJEKOME
E. Katić — R: Joško Juvančić
P — premijera
18.12
SUB
19:00
PP
Velika Scena
Sedam lakih komada
Razni autori — R: Nina Kleflin
PP — pretpremijera
Skip to content