Raspored

Rujan, 2019.

.

19.09.2019. / četvrtak / Alkestida

21:00 / Velika Scena / L. Kaštelan prema Euripidu / r: Livija Pandur

KUPI ULAZNICU

20.09.2019. / petak / Alkestida

21:00 / Velika Scena / L. Kaštelan prema Euripidu / r: Livija Pandur

KUPI ULAZNICU

21.09.2019. / subota / Alkestida

21:00 / Velika Scena / L. Kaštelan prema Euripidu / r: Livija Pandur

KUPI ULAZNICU

Listopad, 2019.

.

04.10.2019. / petak / Kerempuh / Kazalište Moruzgva: Cabaret preko veze

20:00 / Velika Scena / I.L. Lemo / r: Ivan Leo Lemo

 

05.10.2019. / subota / Kerempuh / Kazalište Moruzgva: Cabaret preko veze

20:00 / Velika Scena / I.L. Lemo / r: Ivan Leo Lemo

 

06.10.2019. / nedjelja / Premijera: Aster Dubrovnik / Orlando

18:00 / Scena Bursa / L. Pendo / r: Izmira Brautović

 

09.10.2019. / srijeda / Ovo je dan ki nam dohodi jednom na godište

20:00 / Scena Bursa / I. Vojnović / r: Srđana Šimunović

 

11.10.2019. / petak / Suton

20:00 / Velika Scena / I. Vojnović / r: Ivica Boban

 

12.10.2019. / subota / Karaoke Show

20:00 / Velika Scena / D. Špišić / r: Paolo Tišljarić

 

13.10.2019. / nedjelja / Aster Dubrovnik / Orlando

11:00 / Scena Bursa / L. Pendo / r: Izmira Brautović

 

16.10.2019. / srijeda / Blizanke

11:00 / Velika scena / N. Rafaj / r: Lea Anastazija Fleger / uzrast: 6+

 

17.10.2019. / četvrtak / Blizanke

11:00 / Velika scena / N. Rafaj / r: Lea Anastazija Fleger / uzrast: 6+

 

18.10.2019. / petak / Blizanke

14:00 / Velika scena / N. Rafaj / r: Lea Anastazija Fleger / uzrast: 6+

 

18.10.2019. / petak / Suton

20:00 / Velika Scena / I. Vojnović / r: Ivica Boban

 

19.10.2019. / subota / Suton

20:00 / Velika Scena / I. Vojnović / r: Ivica Boban

 

26.10.2019. / subota / Adam i Eva

20:00 / Velika Scena / M. Krleža / r: Helena Petković

 

27.10.2019. / nedjelja / Aster Dubrovnik / Orlando

11:00 / Scena Bursa / L. Pendo / r: Izmira Brautović

 

27.10.2019. / nedjelja / Adam i Eva

20:00 / Velika Scena / M. Krleža / r: Helena Petković

Studeni, 2019.

.

08.11.2019. / petak / Glumice II. kategorije

20:00 / Scena Bursa / I. Vojnović, D. Mojaš & S. Šimunović / r: Srđana Šimunović

 

09.11.2019. / subota / Glumice II. kategorije

20:00 / Scena Bursa / I. Vojnović, D. Mojaš & S. Šimunović / r: Srđana Šimunović

 

15.11.2019. / petak / Ne plaćamo, ne plaćamo!

20:00 / Velika scena / D. Fo / r: Ivica Kunčević

 

16.11.2019. / subota / Ne plaćamo, ne plaćamo!

20:00 / Velika scena / D. Fo / r: Ivica Kunčević

 

17.11.2019. / nedjelja / Aster Dubrovnik / Orlando

11:00 / Scena Bursa / L. Pendo / r: Izmira Brautović

 

22.11.2019. / petak / Ljubavnik

20:00 / Scena Bursa / H. Pinter / r: Lawrence Kiiru

 

23.11.2019. / subota / Ljubavnik

20:00 / Scena Bursa / H. Pinter / r: Lawrence Kiiru

Prosinac, 2019.

.

05.12.2019. / četvrtak / Premijera: Bajka o baki Mokoš

19:00 / Velika Scena / S. Šimunović / r: Srđana Šimunović

 

07.12.2019. / subota / Bajka o baki Mokoš

19:00 / Velika Scena / S. Šimunović / r: Srđana Šimunović

 

08.12.2019. / nedjelja / Bajka o baki Mokoš

19:00 / Velika Scena / S. Šimunović / r: Srđana Šimunović

 

09.12.2019. / ponedjeljak / Bajka o baki Mokoš

10:00 / Velika Scena / S. Šimunović / r: Srđana Šimunović

 

09.12.2019. / ponedjeljak / Bajka o baki Mokoš

12:00 / Velika Scena / S. Šimunović / r: Srđana Šimunović

 

10.12.2019. / utorak / Bajka o baki Mokoš

10:00 / Velika Scena / S. Šimunović / r: Srđana Šimunović

 

10.12.2019. / utorak / Bajka o baki Mokoš

12:00 / Velika Scena / S. Šimunović / r: Srđana Šimunović

 

11.12.2019. / srijeda / Bajka o baki Mokoš

10:00 / Velika Scena / S. Šimunović / r: Srđana Šimunović

 

11.12.2019. / srijeda / Bajka o baki Mokoš

12:00 / Velika Scena / S. Šimunović / r: Srđana Šimunović

 

12.12.2019. / četvrtak / Bajka o baki Mokoš

10:00 / Velika Scena / S. Šimunović / r: Srđana Šimunović

 

12.12.2019. / četvrtak / Bajka o baki Mokoš

12:00 / Velika Scena / S. Šimunović / r: Srđana Šimunović

 

13.12.2019. / petak / Koncert za Sv. Luciju

20:00 / Velika Scena / Folklorni ansambl Linđo / r:

 

14.12.2019. / subota / Promocija monografije Antuna Masle

12:00 / Velika Scena / r:

 

15.12.2019. / nedjelja / Koncert / Orlandova godina

20:00 / Velika Scena / Dubrovački simfonijski orkestar

 

21.12.2019. / subota / Aster Dubrovnik / Ivica i Marica

17:00 / Velika Scena / S. Karamehmedović prema Braći Grimm / r: Izmira Brautović

 

22.12.2019. / nedjelja / Aster Dubrovnik / Ivica i Marica

11:00 / Velika Scena / S. Karamehmedović prema Braći Grimm / r: Izmira Brautović