0910
rujan / listopad
rujan
30.9
SRI
19:30
R
Mrtvo Zvono
Mare Fjočica / KD Kolarin
Josip Lovrić — R: Paolo Tišljarić
R — repriza
listopad
9.10
PET
20:00
P
Velika Scena
Tramvaj zvan žudnja
Tennessee Williams — R: Paolo Tišljarić
10.10
SUB
20:00
R
Velika Scena
Tramvaj zvan žudnja
Tennessee Williams — R: Paolo Tišljarić
12.10
PON
20:00
R
Velika Scena
Tramvaj zvan žudnja
Tennessee Williams — R: Paolo Tišljarić
13.10
UTO
20:00
R
Velika Scena
Tramvaj zvan žudnja
Tennessee Williams — R: Paolo Tišljarić
14.10
SRI
20:00
R
Velika Scena
Tramvaj zvan žudnja
Tennessee Williams — R: Paolo Tišljarić
16.10
PET
20:00
R
Velika Scena
Tramvaj zvan žudnja
Tennessee Williams — R: Paolo Tišljarić
17.10
SUB
20:00
R
Velika Scena
Tramvaj zvan žudnja
Tennessee Williams — R: Paolo Tišljarić
24.10
SUB
19:00
G
Velika Scena
Cabaret: “Vla vla vlajland”
Ivan Leo Lemo — R: Ivan Leo Lemo
24.10
SUB
21:00
G
Velika Scena
Cabaret: “Vla vla vlajland”
Ivan Leo Lemo — R: Ivan Leo Lemo
29.10
ČET
20:00
K
Velika Scena
Mišolovka
Vesna Pisarović jazz trio — R:
30.10
PET
19:00
P
Velika Scena
Zlatno libro / DLJI
M. Lisjak & F. Jurjević — R: Helena Petković
31.10
SUB
19:00
R
Velika Scena
Zlatno libro / DLJI
M. Lisjak & F. Jurjević — R: Helena Petković
P — premijera
R — repriza
G — gostovanje
K — koncert
1112
studeni / prosinac
studeni
4.11
SRI
20:00
G
Velika Scena
Dobro je dok umiremo po redu / ZKM
Ivor Martinić — R: Aleksandar Švabić
5.11
ČET
20:00
G
Velika Scena
Dobro je dok umiremo po redu / ZKM
Ivor Martinić — R: Aleksandar Švabić
12.11
ČET
20:00
R
Velika Scena
Kate Kapuralica
Vlaho Stulli — R: Ivica Kunčević
13.11
PET
20:00
R
Velika Scena
Kate Kapuralica
Vlaho Stulli — R: Ivica Kunčević
14.11
SUB
20:00
R
Velika Scena
Kate Kapuralica
Vlaho Stulli — R: Ivica Kunčević
20.11
PET
20:00
R
Velika Scena
Prosidba
A. P. Čehov — R: Helena Petković
21.11
SUB
20:00
R
Velika Scena
Prosidba
A. P. Čehov — R: Helena Petković
25.11
SRI
20:00
PP
Scena Bursa
Svinje
Tomislav Zajec — R: Hrvoje Korbar
26.11
ČET
20:00
PP
Scena Bursa
Svinje
Tomislav Zajec — R: Hrvoje Korbar
27.11
PET
20:00
P
Scena Bursa
Svinje
Tomislav Zajec — R: Hrvoje Korbar
28.11
SUB
20:00
R
Scena Bursa
Svinje
Tomislav Zajec — R: Hrvoje Korbar
G — gostovanje
R — repriza
PP — pretpremijera
P — premijera
prosinac
3.12
ČET
10:00
R
Velika Scena
Bajka o baki Mokoš
S. Šimunović — R: Srđana Šimunović
3.12
ČET
12:00
R
Velika Scena
Bajka o baki Mokoš
S. Šimunović — R: Srđana Šimunović
4.12
PET
10:00
R
Velika Scena
Bajka o baki Mokoš
S. Šimunović — R: Srđana Šimunović
4.12
PET
12:00
R
Velika Scena
Bajka o baki Mokoš
S. Šimunović — R: Srđana Šimunović
5.12
SUB
20:00
R
Scena Bursa
Svinje
Tomislav Zajec — R: Hrvoje Korbar
6.12
NED
18:00
R
Velika Scena
Bajka o baki Mokoš
S. Šimunović — R: Srđana Šimunović
9.12
SRI
20:00
G
Velika Scena
Otpisane / Kazalište Moruzgva
Renato Baretić — R: Nikola Zavišić
10.12
ČET
20:00
G
Velika Scena
Otpisane / Kazalište Moruzgva
Renato Baretić — R: Nikola Zavišić
18.12
PET
10:00
R
Velika Scena
Zlatno libro / DLJI
M. Lisjak & F. Jurjević — R: Helena Petković
19.12
SUB
18:00
R
Velika Scena
Zlatno libro / DLJI
M. Lisjak & F. Jurjević — R: Helena Petković
20.12
NED
18:00
R
Velika Scena
Zlatno libro / DLJI
M. Lisjak & F. Jurjević — R: Helena Petković
R — repriza
G — gostovanje