0910
rujan / listopad
rujan
29.9
PET
20:00
G
Velika Scena
Kerempuh / Škrtac
J.B.P. Molière — R: Dora Ruždjak Podolski
30.9
SUB
20:00
G
Velika Scena
Kerempuh / Škrtac
J.B.P. Molière — R: Dora Ruždjak Podolski
G — gostovanje
listopad
7.10
SUB
20:00
G
Velika Scena
Dva u jedan / HNK Osijek
Ray Cooney — R: Olja Đorđević
13.10
PET
20:00
K
Velika Scena
Black Coffee
Jazz koncert — R: Black Coffee
19.10
ČET
20:00
PP
Velika Scena
Candide ili Optimizam
Voltaire — R: Hrvoje Korbar
20.10
PET
20:00
P
Velika Scena
Candide ili Optimizam
Voltaire — R: Hrvoje Korbar
21.10
SUB
20:00
R
Velika Scena
Candide ili Optimizam
Voltaire — R: Hrvoje Korbar
26.10
ČET
20:00
R
Velika Scena
Candide ili Optimizam
Voltaire — R: Hrvoje Korbar
27.10
PET
20:00
R
Velika Scena
Candide ili Optimizam
Voltaire — R: Hrvoje Korbar
28.10
SUB
20:00
R
Velika Scena
HAMLET
- Evidencija zločina jedne monarhije / T.H. Pandur i L. Pandur prema B.M. Koltèsu i W. Shakespeareu — R: LIVIJA PANDUR
G — gostovanje
K — koncert
PP — pretpremijera
P — premijera
R — repriza
1112
studeni / prosinac
studeni
3.11
PET
20:00
P
Velika Scena
Carevo novo ruho
H.C Andersen — R: Paolo Tišljarić
4.11
SUB
17:00
R
Velika Scena
Carevo novo ruho
H.C Andersen — R: Paolo Tišljarić
4.11
SUB
19:00
R
Velika Scena
Carevo novo ruho
H.C Andersen — R: Paolo Tišljarić
5.11
NED
19:00
R
Velika Scena
Čarobni frulaš
M. Grazio i Ž. Turčinović — R: Paolo Tišljarić
6.11
PON
20:00
R
Velika Scena
Stolice
Eugène Ionesco — R: Dario Harjaček
7.11
UTO
11:00
R
Velika Scena
Čarobni frulaš
M. Grazio i Ž. Turčinović — R: Paolo Tišljarić
8.11
SRI
11:00
R
Velika Scena
Čarobni frulaš
M. Grazio i Ž. Turčinović — R: Paolo Tišljarić
9.11
ČET
11:00
R
Velika Scena
Čarobni frulaš
M. Grazio i Ž. Turčinović — R: Paolo Tišljarić
10.11
PET
11:00
R
Velika Scena
Čarobni frulaš
M. Grazio i Ž. Turčinović — R: Paolo Tišljarić
19.11
NED
18:00
R
Velika Scena
Carevo novo ruho
H.C Andersen — R: Paolo Tišljarić
25.11
SUB
18:00
G
Velika Scena
Vrag zlatne kose
Braća Grimm — R: Aster Dubrovnik
26.11
NED
11:00
G
Velika Scena
Vrag zlatne kose
Braća Grimm — R: Aster Dubrovnik
P — premijera
R — repriza
G — gostovanje
prosinac
1.12
PET
20:00
P
Velika Scena
Kraljice
L. Pandur — R: Livija Pandur
2.12
SUB
18:00
R
Velika Scena
Kraljice
L. Pandur — R: Livija Pandur
3.12
NED
11:00
G
Velika Scena
Vrag zlatne kose
Braća Grimm — R: Aster Dubrovnik
8.12
PET
20:00
G
Velika Scena
Sad sam lucky
Matija Ferlin — R: Matija Ferlin
10.12
NED
11:00
R
Velika Scena
Orašar
Lada Kaštelan prema E. T. A. Hoffmannu — R: Paolo Tišljarić
10.12
NED
18:00
R
Velika Scena
Orašar
Lada Kaštelan prema E. T. A. Hoffmannu — R: Paolo Tišljarić
11.12
PON
20:00
G
Velika Scena
Kronika seoske ljubavi
Ivan Vidić — R: Dario Harjaček
12.12
UTO
20:00
G
Velika Scena
Kronika seoske ljubavi
Ivan Vidić — R: Dario Harjaček
14.12
ČET
20:00
G
Velika Scena
Ništa im neće bit’
Tanja Mravak — R: Tamara Damjanović
16.12
SUB
18:00
R
Velika Scena
Orašar
Lada Kaštelan prema E. T. A. Hoffmannu — R: Paolo Tišljarić
17.12
NED
20:00
G
Velika Scena
Tiha noć
M. Smoje & I. Ivanišević — R: Goran Golovko
18.12
PON
20:00
G
Velika Scena
Tiha noć
M. Smoje & I. Ivanišević — R: Goran Golovko
20.12
SRI
19:00
R
Velika Scena
Orašar
Lada Kaštelan prema E. T. A. Hoffmannu — R: Paolo Tišljarić
21.12
ČET
19:00
R
Velika Scena
Orašar
Lada Kaštelan prema E. T. A. Hoffmannu — R: Paolo Tišljarić
22.12
PET
19:00
R
Velika Scena
Orašar
Lada Kaštelan prema E. T. A. Hoffmannu — R: Paolo Tišljarić
23.12
SUB
18:00
R
Velika Scena
Orašar
Lada Kaštelan prema E. T. A. Hoffmannu — R: Paolo Tišljarić
P — premijera
R — repriza
G — gostovanje
Skip to content